2733
2771
عنوان

از وقتی حامله شدم ، دلم گریه میخواد

265 بازدید | 23 پست

من خودم تصمیم ب بچه داشتم. وقتی فهمیدم حامله ام خیلی خوشحال شدم. ولی از هفته هفتم، خونه واسم زندانه ، دلم مامانمو میخواد. میخوام گریه کنم. گربه کنم سر درد شدید میگیرم. انگار از در و دیوار خونه غم میباره. نمیدونم چم شده، من عاشق زندگیمم. شوهرم هر کاری از دستش برمیاد واسم میکنه، ولی من همش سست بی حال دلگیر انگار غم دنیا تو دلمه، از شهر مامانم دوریم، نمیتونم برم پیششون. چون بچه مدرسه دارم. 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد
شما هورمونات بهم ریخته عزیز دل  طبیعیه

میگم نکنه افسردگی بگیرم. کسی هم بوده مثل من؟ بچه اول تصلا اینجوری نبودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم نکنه افسردگی بگیرم. کسی هم بوده مثل من؟ بچه اول تصلا اینجوری نبودم

من اطرافم بودن کسایی که تا یکی دوماه بعد زایمان همینجوری بودن ولی بعدش خوب شدن. نه اصلأ نگران نباش موقتی هست. سعی کن سرت رو یجوری گرم کنی مامان قشنگ

الهی عزیزم واسه بارداری هست نمیشه آخر هفته ها بری خونه مامانت دو روز

چرا میریم. ولی وقتی برمیگردیم اصلا نمیتونم برگردم. دلک میخواد بمونم اونجا، تعطیلات اونجا بودیم. بخاطر من شوهرم شنبه رو مرخصی گرفت اونجا حالم بهتر بود. از وقتی برگشتیم باز اینحوری شدم. طهر یکم گریه ام گرفت تا الان سر درد کشیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اطرافم بودن کسایی که تا یکی دوماه بعد زایمان همینجوری بودن ولی بعدش خوب شدن. نه اصلأ نگران نباش م ...

ای جونم ممنونم ازت. گفتی مامان قشنگ دلم یجوری شد، خیلی بهم چسبید حالمو خوب کرد ممنونم ازت گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هورمون ها ست طبیعیه خونه واینستااا

متاسفانه فقط مجبورم خونه باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حالا من تو خونمون حالت تهوع میگیرم . بیرون ک میرم گاها دارما ولی تو خونه چون تنهام بیشتر حسش میکنم تازه اومدیم اینجا ولی داره بدم میاد از خونمون🤐

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
ای جونم ممنونم ازت. گفتی مامان قشنگ دلم یجوری شد، خیلی بهم چسبید حالمو خوب کرد ممنونم ازت گلم

قربونت برم

همینجوری حس خوبی ازت گرفتم 

امیدوارم حال و هوات عوض شه ❤️

حالا من تو خونمون حالت تهوع میگیرم . بیرون ک میرم گاها دارما ولی تو خونه چون تنهام بیشتر حسش میکنم ت ...

منم دقیقا از خونمون بدم میاد، ب سرم میزنه بگم خونه رو عوض کنیم نمیتونم تحمل کنم. از در و دیوار خونه متنفرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا من تو خونمون حالت تهوع میگیرم . بیرون ک میرم گاها دارما ولی تو خونه چون تنهام بیشتر حسش میکنم ت ...

ماهم ۶ ماهه اومدیم این خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40