2410
2716

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2708

شاید انگل 

شاید یبوست 

متخصص گوارش یا پزشک اطفال

من قوی نیستم شجاع هم نیستم اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد جسور هم نیستم ولی تا دلتان بخواهد مجبور هستم؛من مجبور هستم بپذیرم هر آنچه را که فکر میکنم لایقش نیستم مجبور هستم بپذیرم که تا کنون میلیارد ها بار خودم به خودم انسولین زدم و پس از این هم باید میلیاردها بار این کار را انجام بدهم چیزی که پیش از این گمان نداشتم بتوانم روزی در این وضعیت تاب بیاورم من مجبورم خودم را با دست و پای کبود شده و انگشت های سوراخ شده و بدن آبکش شده و معده ی محدود شده و پانکراس خراب شده و کیک تولد خورده نشده و شمع فوت شده و آب نبات چوبی های رنگی رنگیِ ذلیل شده ی خورده نشده دوست داشته باشم چون ظاهرا به جاش بوی قرمه سبزیِ مامانم بوی ماه مهر بوی عید صدای بابام پولای توی جورابِ مامان بزرگم خواهر برادرام رشته ی تحصیلی عزیزم فسیلاش کانی هاش دایناسوراش چیزای کشف نشده اش نقشه هاش و غذای دانشگاهمون خندیدنای دوستم سوپرایزای تلخ و شیرین و خدای مهربونم که همه رو آفریده رو دارم😌از همه مهم تر امید دارم یه روز بتونم مربای البالو شیرین پلو حلیم با شکر شیرکاکائو با کیک عسل با خامه سیب زمینی با سس پاستیلای رنگی رنگی و نوشابه های مضر رو بخورم😌#این_منم دوستان به طرز جدی دارم بهتون میگم اشیا با ارزشن پتویی که بغلت میکنه بالشی که‌ اشکات میریزه روش ماشین لباسشویی که لباساتو میشوره ظرفشویی که ظرفاتو میشوره یخچال که همیشه چراغش برای میزبانی ازت روشنه  بخاری که گرمت میکنه کولر که خنکت میکنه تلویزیون که سرگرمت میکنه عینک که جهان رو برات شفاف میکنه و هندزفری که ارومت میکنه کدوم آدم این کارارو برات انجام میده؟
2714

انگل نداره؟!موقعی ک مدفوع کرد ببین داخلش کرم داره یا ن 

ببخشید حال خودمم بهم خورد از حرفم 🥲😂 ولی واقعیته

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن بهمون ارامش و سلامتی بده ...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

احتمال زیاد انگل روده

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام
2706