2733
2771
عنوان

دلم گرفته،نمیدونم چرا هیشکی ازم خوشش نمیاد،من نچسبم حتما😭

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 88 پست
کی؟گفته؟ من اعتماد ب نفس داشتم ی خواسنگار اومد برام داشتم فکر میکردم ردش کنم یا ن  یهو ردم کرد ...

قطعا که اولش سخته تو از خودت مطمئن نیستی؟ از خوبیات؟ باید قبول کنی هرکسی سلیقش فرق میکنه اصلا ایا اون خواستگار شمارو به خاطر ظاهرت رد کرده؟ هزاران دلیل دیگه وجود داره تو خودت خودتو بهتر میشناسی راجب تواناییات زیبایی های درون و بیرونت یااون اقا که مثلا یه بار یا چند بار دیدتت 

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینی که میگی پول میخواد من دنبال کارم چون به پول نیاز دارم شدیدا ولی نمیدونم چرا بدون اینکه ازم دمو ...

خیلی دختر ساده ایی هستی؟ 🙁

الان‌همه دنبال عملین !مجرد باشه ک چ بهتر😐

قطعا که اولش سخته تو از خودت مطمئن نیستی؟ از خوبیات؟ باید قبول کنی هرکسی سلیقش فرق میکنه اصلا ایا او ...

بار اولمم نیست همشون میرن 😐 

جالبه توسط ادمای خیلی با اعتباری معرفی میشم نه در و همسایه

کورد نیستم :) 

چرا فک میکنی کسی باید ازت خوشش بیاد

اول فک کردم منظورت پسره 

بعد فهمیدم کلی میگی 

تو این دوره زمونه ملت به زور همو تحمل میکنن کسی کسی رو دوست نداره 

بیاین یکم با هم مهربون تر باشیم انقد جیگر همدیگه رو خون نکنیم 
عزیزم چرا آخه  به نظر من خیلیم دوست داشتنی  فقط سعی کن چند تا دوست پیدا کنی  خیلی ...

خب مشکل همینه

هرچقد سعی میکنم ارتباط برقرار کنم دوست پیدا کنم میبینم طرفای مقابلم خوششون نمیاد و منو میپیچونن منم غرور دارم خب نهایتا میشینم تنها خونه خودم روز به روز غرق خودم و تنهاییام

اگر دوست داری ی عکس از خودت بده . شاید داری اشتباه میکنی فکرای بد از خودت 

اینهمه ادم تو دنیا وجود دادن حتی دست و پا ندارن ولی جا نمیزنن ب این زودی 

برو دنبال کاررر حتی حقوقشم‌کم باشه کم‌کم طی چند سال زیاد میکنن

بار اولمم نیست همشون میرن 😐  جالبه توسط ادمای خیلی با اعتباری معرفی میشم نه در و همسایه

علتشون چیه خب

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام
2706