2733
2739
عنوان

میشه خودتونو جای من بگذارین ؟ بیاین مشورت میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 13 بازدید | 27 پست
جواب بده ۴ سال چیزی نیست فقط یک ورزش کن همیشه ۲ وقت بارداری زیر نظر دکتر رژیم باش تا ازریخت نیفتی مواظب سلامتیتم‌باش البته اینا واسه همه صادقه ولی تو بیشتر رعایت کن
من امضا ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم چی بگم فقط بر حسب چیزی که دیدم اگر شما بی بی فیس باشی و آقا صورتش بزرگ تر نشون بده میشه تفاوت سن پوشوند و گرنه زن بخاطر بارداری و دوران یائسگی و هورمون ها سریع تر شکسته میشن فکر میکنم حتما باید برای تصمیم گیری به مشاور مراجعه کنی عزیزم قرار هست با ازدواج آرامش بگیریم
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
اگر از ترس سنه که اصلا ازدواج نکن چون مطمئنا اشتباه میکنی دوست من با اقایی ٣ سال کوچکتر ازدواج کرد. این اقا عاشق دوستم بود و دو سال به پاش صبر کرد تا اینکه ازش جواب حتمی خواست. دوستم همش میگفت مردم چی میگند! باور کن وقتی فهمیدم این اقا یک برادر داره که با خانمی ٥ سال بزرگتر ازدواج کرده، انقدر با دوستم دعوا کردم که خوب این اقا یک بار هم به سن تو فکر نمیکرده خله. خلاصه دو سال از بهترین سالها رو هدر داد که این اقا سه سال بزرگتره الان یک سال ازدواج کرده و خیلی خوشبخته
2740
سنت اصلا بالا نیست عزیزم. من۳۷ سالمه و تازه ۲ ساله ازدواج کردم. مساله کوچکتر بودن انقدر که فکر میکنی مشکل یاز نیست اگر ایشون به بلوغ عقلی و اجتماعی رسیدن. به نظر من یکم بیشتر به خانواده توجه کن. منم ۳ سال از همسرم بزرگترم و هیچ مشکلی سر این موضوع نداریم.اما سطح فرهنگی خانوادش پایینه و خیلی باعث دردسره
یارب .... مباد آنکه گدا معتبر شود.....
به نظرمنم اگه همه چیزش اوکی هست و به تفاهم رسیدین فقط گیر سن هستی قبول کن البته اونم به شرطی اینکه شما سنت کمتر بزنه یا اقا بیشتر بزنه
خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....