2733
2739

حالا نمیدونم چقدر مواد میخاد. روز تولد امام حسین واسه شفای پدرم و داداشم نذر کرده بودم یعنی خواب دیدم که نمیدونم کی بود می‌گفت واسه امام حسین نذر کن‌. اولش میخاستم آش بدم ولی چون باردارم و دست تنهام گفتم شله زرد. به نظرتون اشکال داره که حالا عوض کردم ؟ 

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

اش خيلي راحتره 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی

اره بابا ميزاري رو گاز بپزه 

شله بايد زياد رو پا وايسي و هم بزني 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

حالا هركدوم رو خواستي بگو بهت بگم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
تو رو خدا تورو خدا برا منم سر دیگ نذری دعام کن خدا اخلاق ورفتار شوهرم رو خوب بکنه وهم بهم بچه پسر بد ...

انشالا عزیزم چشم حتما دعا میکنم اگر لایق باشم

تو رو خدا تورو خدا برا منم سر دیگ نذری دعام کن خدا اخلاق ورفتار شوهرم رو خوب بکنه وهم بهم بچه پسر بد ...

پروف خودتونید؟