2752
2734

دقیقا دوشب پیش اقدام کردم .

پریودم نا منظمه 

فکر میکردم دو روز دیگه پریود میشم ولی امروز لکه بینی داشتم ممکنه باردار باشم؟ یا دو روزه بارداری اتفاق نمیفته؟ ضمنا این دومین باره که رابطه بدون جلوگیری داشتم اولیش شش ماه پیش بود که باردار نشدم  این بار دومین بار بود...

دو روزه عزیزم هنوز لقاح هم انجام نشده

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو دو روز ک معلوم نمیشه بعدشم تخمک گذاریت گذشته بعید میدونم باردار باشی

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من  پیشنهادمن حرف من فقط با اسی هست شما خون خودتو کثیف نکن
2731
تو دو روز ک معلوم نمیشه بعدشم تخمک گذاریت گذشته بعید میدونم باردار باشی

کاش هیچی نمیشد عازم مشهدم گفتم باردار میشم دیگه پریود نمیشم بد موقعی شرو شد البته الان قطع شده خدا منه دیگه نیاد تا برم زیارت 

کاش هیچی نمیشد عازم مشهدم گفتم باردار میشم دیگه پریود نمیشم بد موقعی شرو شد البته الان قطع شده خدا م ...

التماس دعا عزیزم انشالله بسلامت بریدوبرگردید

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من  پیشنهادمن حرف من فقط با اسی هست شما خون خودتو کثیف نکن
2706