2733
2764

اول از همه بگم دوماه با این اقام در کنار رفتارای خوبش که مثلا محبت و توجه میکنه رفتار بدم داره 

مثلا میدونه من از ی سری رفتارا و حرفای جنسی بدم میاد بعضی وقتا حرفشو میزنه

مثلا میدونه من چیزی به جز دست بوس و بغل نمیزارم باشه ی بار اون اولا گفت نود و الان چند باره با اینکه میدونه از اسپنک بدم میاد میگه بازم 

دو اینکه زودرنج و ناز داره مثل دخترا با اینکه محبت کلامی میکنم درکش میکنم تو ی سری مسائل به حرف و دردلاش گوش میکنم حتی اگه خودش حوصله نداشته باشه 

سوم اینکه دو س بار ب شوخی گفته ادما ی جاهتیی باید از هم دیگه تو رابطه جدا شن اما همو ترک نکنن یا گفته باید کات کنیم بعد گفتع شوخی میکنم و اینا 

یا مثلا سر ی بحث بیخود برای بیرون رفتن ولنتاین که خواستم قبل از قرارمون بریم پیش دوستامون ی تایمی با اونا باشیم بعد بریم کافه و دیت خودمون دوتا از صبحه زده برق 

نمیدونم چکار کنم واقعا

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

نود و تازه یاد گرفته بودم

اسپنک چیه دیگه

من زیادم پختم سوختم فکر کنم😐😂

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

🤣🤣 بزن گوگل

لا اله الله اله😂😂

باید با فرهنگ لغات بیام سایت

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706