2733
2764

کاش اصلا نمیرفتم تو رابطه 

برای اولین بار تو ۱۹ سالگی یکیو انتخاب کردم و دو ماهه تو رابطم 

رفتار خوب داره مثل اینکه محبت میکنه اما رفتار بدم داره مثل اینکه میدونع ی سری کارا و حرفای جنسی بدم نیاد دوباره بعضی وقتا راجش خرف میزنه ی تاپیکم دیروز راجبش زدم 

یا مثلا من بهش محبت کلامی میکنم و احساساتمو تا جایی ک بدونم روز میدم اما زودرنج و انگار عین دخترا ناز داره که جدیدا من باید نازشو بکشم یا مثلا دو س بار به قول خودش ب شوخی گفت ما باید از هم فاصله بگیریم یا کات کنیم ک بعد گفت شوخی کردم و فلان

یه سری جاهای زیاد من کوتاه اومدم از خواسته هامو معیارام چون اولش وایب مثبت میگرفتم اما الان حس میکنم پیشش اون ارامشو ندارم 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

سلام عزیزم .

حس میکنم فقط میخاد بهت بفهمونه که برای کنار هم موندن نیاز به رابطه داره و میبینه شما بدتون میاد نمیدونه چه طور بیان کنه .

اگه با رابطه قبل ازدواج اکی نیستی باهاش کات کن

خب اگه حس خوبی نداری کات کن

متاسفانه اون حس دلرحمیم و مهربونیم ک ضربه بخوره میترسونتم 

خیلیم احساسیه

حالا تو اینو به من زگو

اکس من رفته رل زده بی شرف

ولی هنوز شماره منو پاک نکرده

گاهی اوقات از سر کنجکاووی نگاه میکنم اذیت میشم

به نظرتون چرا پاک نمیکنه؟

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
خب اگه حس خوبی نداری کات کن

من تو زمینه مالی خیلی باهاش راه اومدم چون میدونم مالی اکی نیست هرچند انقدر به طور صد در صدم برام پول مهم نیست ولی تو اون تایمی ک باهمیم ازش درخواست خوراکی و کادو نکردم 

پسر اگه خیلی بخوادت حتی شوخی کات کردنم نمیکنه

یه بار اول گفتم اکی شوخی بوده اما جدیدا دوبار پشت سر هم ی بار گفت کات کنیم ی بار گفت بعضی وقتا جدایی لازمه ک ی تایمی از هم جدا باشبم

من تو زمینه مالی خیلی باهاش راه اومدم چون میدونم مالی اکی نیست هرچند انقدر به طور صد در صدم برام پول ...

یه سوال

تو اگه زشت بودی ، به نظرت پارتنرت به خاطر ویژگی و اخلاقای دیگه باهات میموند؟!!معلومه که نه

تو هم وقتی میبینی پول نداره باهاش نمون😐اینو جدی میگم

وقتی کوچکترین خواسته ات مثل کادو یا خوراکی رو از خودت دریغ میکنی به درد هیچی نمیخوره

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
سلام عزیزم . حس میکنم فقط میخاد بهت بفهمونه که برای کنار هم موندن نیاز به رابطه داره و میبینه شما ب ...

از اولش که اومد جلو خودش سوال پرسید راجب روتینم عقاید و دیدگاهم میدونه سر اینچیزا کوتاه نمیام جلوش 

بهشم گفتم نیازی ک داری طبیعیه ولی من ادم این کارا قبل از ازدواج نیستم اگه خیلی نیازت برات واجبه و ارجحیت داره رو راست بی خیانت بیا بگو و تموم کن

ذخیره نگه داشته .شاید پشیمون شد جهت خنده ناراحت نشیا

اره عزیزم 😂😂😂ناراحت نمیشوم

کلا از همون اول من تو نیمکت ذخیره اش بودم

2706