2733
2771

اول از همه بگم من خانوادم سخت گیرن جوری ک ماهی ی بار میتونم به جز دانشگاه و با خودشون با دوست و پارتنر برم بیرون 

قرار بود این ماه برای ولنتاین که چهارشنبس باهم بریم عصرش بیرون که دیروز یه مهمونی دعوت شدیم برای چهارشنبه عصر به صرف عصرونه ک نمیشد نباشم بهش گفتم اگه مشکلی نداری سه شنبه بریم باهم چون پنجشنبشم نمیتونستم برم باهاش گفت باشه تا بچه های اکیپمون پیشنهاد دادن که س شنبه از ساعت یازده تا دو سه باهم ناهار بریم بیرون 

ازونجایی که من بعد از امتحانا حیلی وقت بود دوستامو ندیده بودم با خود پارتنرم و دلم برا هر دو طرف تنگ شده بود و کلاسامم با دوستام یه روز نبود به پارتنرم گفتم فلانی میای باهم اول سه شنبه با دوستامون بریم بعد ازشون جدا شیم بریم سر قراری ک گذاشتیم که ناز کرد و گفت نه س شنبه نمیام 

بعد دم ظهر دوست مادرم پیام داد که که مهمونی شده پنجشنبه و من ب پارتنرم پیام دادم که اره اگه اکی هستی چهارشنبمم خالی شد با دوستام نمیرم بیرون س شنبه بیا چهارشنبه بریم که گفت کلاس دارم عصرش بعد گفتم کلاست فلان ساعته ما قبلش تایم داریم یه دو س ساعتی بیا بریم ک باز گفت نه حالم خوب نیست 

الان حق با کیه؟ 

خودشم ازین شرایطم ک ماهی ی بار میتونم برم بیرون با دوست اینا از اول خبر داشته

و کلا منظورم این بود که س شنبه علاوه بر قرار دیتمون یه تایمی هم با دوستامون باشیم که فکر کنم فکر کرده کلا میحام کنسل کنم

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

شما وقتی از اول با پارتنرت یک قراری میذاری به همون قرار پایبند باش

حالا مهمونی رو باید بری ولی با دوستات تایم دیگه برو امقدر برنامه رو جا به جا نکن منم بودم عصبی میشدم و ناراحت

انسان‌ها تنها به مهر از یکدیگر برترند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اولویتت نیست دیگه  چند بار جابه جا کردی قرار رو  ناراحتش کردی

الویتم هست همون قرارمون بنا بود س شنبه باشه ک کنسلش نکردم اصلا چهارشنبه هم اگه با خانوادم اونجا نمیرفتم قطعا نمیزاشتن بیام پیش اینم 

فقط خاستم س شنبه علاوه بر دیتمون قبل پیش دوستامونم باشیم

الویتم هست همون قرارمون بنا بود س شنبه باشه ک کنسلش نکردم اصلا چهارشنبه هم اگه با خانوادم اونجا نمیر ...

دیگه منطقی بهش توضیح بده بگو به خودم باشه دوست دارم بیشتر ببینمت دست من نیست باور کن و اینا

زیاد هم منتش رو نکش تو‌هم چاره ای نداشتی بالاخره

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
شما وقتی از اول با پارتنرت یک قراری میذاری به همون قرار پایبند باش حالا مهمونی رو باید بری ولی با د ...

دوست عزیز نگفتم س شنبه قرارمون پر بخاطر دوستام گتم قرار بود س شنبه با دوستامون از ساعت یازده تا دو باشیم با ایشونم عصر از ساعت س چهار تا هر وقت که برگردیم فقط ازش خاستم علاوه بر دیت ک س شنبه میریم بیاد پیش دوستامونم بریم ک هیچ تداخل زمانی نداشتن این دوتا

دیگه منطقی بهش توضیح بده بگو به خودم باشه دوست دارم بیشتر ببینمت دست من نیست باور کن و اینا زیاد هم ...

کلا نمیخاستم دیت و بمیچونم برا س شنبه چون قرار بود با دوستامون از یازده تا دو باشیم با ایشونم عصرش قرار فود بریم از اول

براش مهم نیستی عزیرم من با کسی دوست بودم دو ساعت به خاطرم منتظر میموند میومد کنسل میکردم بعد میموند تا کارم انجام بشه فکر نکنی از این زشتا بود که کسی محلش نمیداد یا ساده بوود نه میخام بگم خواستن و دوست داشتن چه جوریه یادمه همیشه از راه دور میومد تا منو ببینه یک بار راحت کنسل کردم و اون روز بعد که گفتم بیا باز اون همه راه و اومد اونجا فهمیدم با ادم درست تو رابطه بودن چه جوریه و عشق چیه فکر نکن من با ادم سمی نبودم ولی نمیموندم با ادم سمی

براش مهم نیستی عزیرم من با کسی دوست بودم دو ساعت به خاطرم منتظر میموند میومد کنسل میکردم بعد میموند ...

درست میگی