2733
2734
روحیانی کجا برم دقیقا؟ چرا اون زندگیش گل و بلبله؟ شوهرش مثل موم تو دستشه البته من هرگز دلم نمیخاد ...

تو خودت که بدتری 

این خرافات چیه ؟؟ 

الان همسر من شخصیت منعطفی داره و به شدت به حرف و نظر من اهمیت میده . یعنی من دو تا جن دارم ؟؟؟؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
دقیقا  همش دارونما شده حتی خاصیت خواب آور بودنشو هم از دست داده

منم دوماهه سرفه میکنم بخدا هر داروی گیاهی و شیمیایی که فکرشو کنی خوردم ولی نمیدونم چرا خوب نشدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی جالبه هردو جاری بهم شک دارید شما میگی اون دعاخور کرده اونم میگه شاید شما دعایی چیزی انجام بدی ب ...

من از رفتاراش به این نتیجه رسیدم از بعد اون سفر که شیرینی هاش رو جا به جا می‌کرد مت اصلا تو این فکرا نبودم ولی اون چون خودش اینکاره بود فکر می‌کرد منم مثل خودشم

آخه رابطش با همسرش عالیه و از حسادتش میخاد فقط خودش بالا باسه و از شکست بقیه خوشحال میشه

روحیانی کجا برم دقیقا؟ چرا اون زندگیش گل و بلبله؟ شوهرش مثل موم تو دستشه البته من هرگز دلم نمیخاد ...

اگه سنی بروپیش مولوی مسجد اگه شیعه ای بروپیش شیخ مسجد البته فرقی نداره دوتاش یکیه

نه تو می مانی ونه اندوه ونه هیچ یک از مردم این آبادی 
منم دوماهه سرفه میکنم بخدا هر داروی گیاهی و شیمیایی که فکرشو کنی خوردم ولی نمیدونم چرا خوب نشدم  ...

باید بری یه دکتر واست اسپری بنویسه خوب میشی مثل دور از جونتون آسم هست داروش ببین کدوم دکتر همچین دارویی مینویسه

سرفه خطرناکه زیادیش ریه زخم میکنه

من از رفتاراش به این نتیجه رسیدم از بعد اون سفر که شیرینی هاش رو جا به جا می‌کرد مت اصلا تو این فکرا ...

ازش دوری کن 

اگر هم با همسرت مشکل داری نباید از خونه بیرون کسی بفهمه حتی مادرت  یه جوری با سیاست رفتار کن تا چیزی از رفتار شما و همسرت متوجه نشه

ازش دوری کن  اگر هم با همسرت مشکل داری نباید از خونه بیرون کسی بفهمه حتی مادرت  یه جوری ب ...

ایکاش همسرم عاقل بود و به حرفم بود از دستشون چیزی نمی‌خورد ولی الان خورده و ازم دور شده شدید که من پیش بینی خیلی بد میکنم واسه آیندمون حالا چه خاکی به سر بگیرم

ایکاش همسرم عاقل بود و به حرفم بود از دستشون چیزی نمی‌خورد ولی الان خورده و ازم دور شده شدید که من پ ...

اولا انرژی منفی نده و تلقین نکن به هرچی فکر کنی همون هم میشه 

اگر هم واقعا فکر میکنی دعایی چیزی براتون انجام دادن،   هرروز توی خونه یک صفحه قرآن بخون یا صوت قرآن با همین گوشیت با صدای بلند پخش کن ،صدقه بده آیه الکرسی بخون، اسفند دود کن،  آب نمک درست کن یه کم بریز چهار گوشه خونه ات،یا یه گوشه از صفحه قرآن رو بزن توی یه کاسه آب تمیز بعد بریز چهار طرف خونت ،شبا زیر بالش یه تیکه نون بذار ،یه قرآن کوچیک با یه قیچی کوچیک 

خوب من نیومدم شما رو متقاعد کنم لطفا اگه راهکاری داری بگو

وقتی اهل خرافات نباشی اعتقاد هم‌ نداری بهشون

رفتار جاریت اذیتت میکنه ؟ قطع رابطه کن و تمام

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
ممکنه چون خودت تو نخ دعا هستی همش توهم خودت باشه

اگه بودم که میدونستم چطور دعای اونو باطل کنم و اینجا نمیگفتم😆یا دعای مهر و محبت میگرفتم و شوهرم رو می‌کشوندم سمت خودم🙂

2706