2733
2734

شوهرش اومد دستشویی پیش تو😐

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یا چن وقت پیش خونشون رفتم داشتیم خونه شون رو نگاه میکردیم آخه تازه خریده بودن و شوهرم داشت به کمک داداشش چیزی درست میکردن من اومدم نشستم فورا باهام اومد  نشست یا یه چیز جالبتر

خب شاید اومده راهنمایی کنه که مثلا چراغ کجاس یا همچین چیزی

چون چراغ سرویس مام بد جاس من به همه قبلش میرم میگم 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740

رفته بودیم مسافرت این یه مقدار شیرینی و اینها خریده بود وقتی شب میشد که میخاستم بخوابیم با خودش می‌برد توی چادر وقتی صبح میشد دوباره می‌آورد یا حتی خریدای چن ساعته که از ماشین میومدیم بیرون

یا چن وقت پیش خونشون رفتم داشتیم خونه شون رو نگاه میکردیم آخه تازه خریده بودن و شوهرم داشت به کمک دا ...

تو ک قبلا هم برات پیش اومده پس چرا میری خونش این سواله واسم

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
خب شاید اومده راهنمایی کنه که مثلا چراغ کجاس یا همچین چیزی چون چراغ سرویس مام بد جاس من به همه قبلش ...

کآفر همه را به کیش خود پندارد

شوهرم رو دعا خور کرده گمونم داریم روز به روز از هم دورتر میشیم نمیدونم چه خاکی به سرم بگبرم

توکار دعایی؟ اگه یه دفعه هم رفتی پیش دعا نویس اسمت بددر میره مااز چندتا از فامیلا مون به شدت میترسم و بی اعتمادیم  حتی میان می‌ترسیم دعابیارن بهت برنخوره کلی گفتم 

نه تو می مانی ونه اندوه ونه هیچ یک از مردم این آبادی 
2706