2752
2734
بچه ها ترسیدن یعنی چی؟؟؟ پنهون کردنِ این حقیقت ها اصلا کار درستی نیست و ظلم در حق خانواده هاست...
همه باید بدونن و خودشون رو آماده کنن
من که نزدیک بود از ترس سکته کنم... همه بدنم می لرزید
با این شکم گنده و کمردرد همچین از رو مبل پریدم و مانتو تنم کردم که همسرم باورش نمیشد باردار باشم یا نینی سالم مونده باشه!!!
چینی های خونمون صدا میداد و به هم میخوردن
اما همش چند ثانیه بود
تازه نیم ساعت بعدش که از خونه دور شدیم تونستم گریه کنم!!!!!!!!

همین 5 دقیقه پیش برگشتیم خونه! الان ساعت 4:52 صبحه
خیلیا بیرون توو پارک خوابیدن

و البته اینم بگم که پردیس زندگی میکنم

غیر از لوازمی که دوستمون گفت از همه چی مهمتر مدارکتونه که حتما حتما همراهتون باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا؟؟؟ منم خیلی حساس و ترسو هستم ولی خوابم برد نفهمیدم
من یه هفته ای هست یه کوله و یه ساک دستی کوچیک جمع کردم پوشک و شیر و اب معدنی و لباس و یه خورده دارو
لباسامم دم دسته
اتفاقا اینجوری زلزله های خفیف بیاد اون انرژی زیاااد خالی میشه یه ذره
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
خواهش می کنم دوستای عزیزم

نه من قصد ترسوندن کسی رو نداشتم و مطلبی بر این عنوان ننوشتم !!!! اطلاه رسانی دقیق و با مدرک کردم و چیزایی که می دونستم رو به اشتراک گذاشتم تا دوستان استفاده کنن .
این یه دونه زلزله ای که تهران اومده در حد کوچیکترین پس لرزه های ازربایجانه.......نتبرسی ما هیچیمون نشد...شما هم هیچیتون نمیشه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
خونه ها مقاومتر ای اونه که بریزه با این زلزله ها
تا گسل هم فعال نشه هیچ اتفاق خطرناکی نمیفته...نشانه ای هم از فعال شدن گسل تو تهران نیست....هر چند که تو تبریز هست!

من که رفتم مناطق زلزله زده...دیدم درست رو خط گسل و درست تو محل زلزله خونه هایی که اجری بوده و سیمان داشته نریخته.....خونه های در پیتی اما ریخته..مثلا مسکن مهر داغون شده رسما...اما یه خونه روستایی که اجر و سیمان داشته فقط ترک خورده و نریخته...لااقل صاحباش زیر اوار نموندن

کمی تو ساخت و خرید خونه ها دقت کنیم با این زلزله ها هیچی نمیشه
مگه اینکه گسل فعال بشه و زیلزله 8 ریشتری بیاد....که در این صورت من ترجیح میدم بمیرم...زنده بمونم که چی؟
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
ما که تو ازربایجان رو ویبره ایم......قطع نمیشه...فقط کم و زیاد میشه
خصوصا منطقه زلزله زده...رو زمین که ایستاده بودم همش ویلرزید....اروم اروم.....کم و زیاد میشد....یکی از روستاییا گفت بیا گوشتو بچسبون به زمین....از زیر زمین صدا میاد وقتی زلزله شدید میاد...مثل صدای غلطت که رو اسفالت میکشن