2737
2739

یکی از اقوام ازم خواسته شماره مشاوره ات رو بده ، من نگرانم اون خانم دکتر حرفامو بهشون بگه ‌. حتی دلم نمیخواد سر سوزن کسی از مشکلاتم بدونه . 

به نظرتون ادرس جای دیگه رو بدم کار اشتباهی هستش؟

ببین خود مشاورا اینکارو نمیکنن که اطلاعات بدن

بنظرم شماره مشاورتو بده بهش

یبار برو با مشاورت حرف بزن که من شمارو به چندنفر معرفی کردم ولی نمیخوام چیزی از حرفام و زندگیم بدونن

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون دکتر هرگز و تحت هیچ شرایطی اسرار بیمارشو به کسی نمیگه و حق نداره که بگه، آشنا یا زندایی ای عمه ای چیزی نیست که نگران باشی یوقت چیزی به کسی بگه، دکتره، رفتار حرفه ای داره، قسم خورده برای شغلش

با اینکه میدونم مشاورم اصلا چنین کاری نمیکنه . اما ترجیح میدم به هیچکس ندم اسمش رو .تعریف میکنما اما میگن کجاست میگم زیادن حالا. 

من فکرم اینه شاید طرف خوشش نیاد بعدا یجا بگه و... هر دفعه مثال بزنه یا که بخاد برعکس ببینه من چرا رفتم ازین چیزا.

بادکترت صحبت کن بگوادرس شماروبه بستگانم دادم اما دلم نمیخوادهیچی از مشکلات من وزندگیم بدونه قطعانمیگ ...

اخه من وسواس فکری دارم . هر چقدر هم سفارش کنم باز مدام فکر و خیال میکنم . از یه طرف هم میترسم دروغ بگم لو برم

2740
ن آدرس جای دیگرو بده حتا اگ دکترم چیزی نگه ک من فک نکنم بگن ولی خب خودت اذیت میشی و همش استرس اینو د ...

دقیقا ، با اینکه ته دلم مطمئنم ولی میدونم اگه ادرس بدم مدام باید نگران باشم . فقط میترسم دروغ بگم لو برم

با اینکه میدونم مشاورم اصلا چنین کاری نمیکنه . اما ترجیح میدم به هیچکس ندم اسمش رو .تعریف میکنما اما ...

منم اصلا دوست ندارم بگم . از یه طرف هم دوست ندارم دروغ بگم میترسم لو برم

با اینکه میدونم مشاورم اصلا چنین کاری نمیکنه . اما ترجیح میدم به هیچکس ندم اسمش رو .تعریف میکنما اما ...

میترسم الکی ادرس جای دیگه رو بدم بعد برن پیش اون دکتره بگن ما اشنای فلانی هستیم . اونم بگه نمیشناسم 😂

با استرس خودم چیکار کنم ؟ 

اون دیگه چاره ای نداره، رک و روراست به طرف بگو ببخشید نمیتونم شماره مشاور خودمو بدم، اگه خواستی شماره فلانی رو میدم و یه دکتر دیگه پیدا کن شماره اونو بده بگو اونم خوبه

2706