2733
2764

چی بوده؟؟؟؟

بگین

تا میتونین همه تاپیکامو گزارش بزنین دونه به دونه پاک شن..مرسی✅🌌🌿

ضد آفتاب نو از تو جعبه درنیاورده بودم گذاشتم رو میز هیچکس خونه نبود گم شد دقیقا یه ماه بعد جلد خالی شو پیدا کردم:/

───• · · ·『𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲 𝐰𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐮 𝐞𝐱𝐩𝐞𝐫𝐢𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐭𝐨𝐝𝐚𝐲 𝐢𝐬 𝐚 𝐬𝐭𝐫𝐞𝐧𝐠𝐭𝐡 𝐮 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐟𝐞𝐞𝐥 𝐭𝐨𝐦𝐨𝐫𝐫𝐨𝐰』· · · •───

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

جن دیدم 

دلیلش رو نمیدونم

تو ۲تا خونه قبلیمون دیدم ولی این خونه جدیدمون تاحالا ندیدم

نه با کسی بحث میکنم نه از کسی انتقاد میکنم،هرکی هرچی میگه،میگم حق با شماس،،،بذار دلش خوش بشه

چرا دو نفر وقتی قسمت هم نیستن سرراه هم قرار میگیرن🥲

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
آفرین به این میگن تاپیک مفید 

دزد دریایی؟

باز تعلیقت کردن؟

───• · · ·『𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲 𝐰𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐮 𝐞𝐱𝐩𝐞𝐫𝐢𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐭𝐨𝐝𝐚𝐲 𝐢𝐬 𝐚 𝐬𝐭𝐫𝐞𝐧𝐠𝐭𝐡 𝐮 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐟𝐞𝐞𝐥 𝐭𝐨𝐦𝐨𝐫𝐫𝐨𝐰』· · · •───
2706