2752
2734

البته داروهای ضد حساسیت هم خواب اورن

انتی هستامینها برای ابریزش بینی

اکسپکتورانت هم خوبه فنو باربیتال هم میشه

خلاصه خیلی از داروها که برای درمان دیگه هست در قسمت عوارض خوابالودگی هست

میتونی پیدا کنی

البته داروهای ضد حساسیت هم خواب اورن انتی هستامینها برای ابریزش بینی اکسپکتورانت هم خوبه فنو باربی ...

تنها چیزی که پیدا کردم ستیریزینه که ضد حساسیته

و سرماخوردگی

مرسی انقد تایپ‌کردی

🦆

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خوش اومدی آره ی ۱۰ تایی خوردم ولی هنوز خوابم نگرفته

خواهش میکنم وظیفه ما کمک به همدیگره

این حد اقل کاری که بتونیم 

وزن شما اگه بالای ۶۰ کیلو دوتا ۱۰ میل بهتره

و اینکه کمی دیرتر از خواب اور ها اثر میکنه

اینم فکریه😐😂

😂😂💖گ

من آلپرازولام میخورم با سیتالوپرام خوابم می‌بره.

آلپرازولام خالی خوابم نمیگیره با داروی همراه خوابم می‌بره.

یادمه یه بار تنش عصبی داشتم رفتم بیمارستان یه آرام بخش زدن بهم در حد غوووووول ، خوابیدم دو سه ساعت بعد بیدار شدم😂😂 در صورتی که باید با اون دارو سه چهار روز آدم منگ می بود 🤣 من کلا خیلی بد خوابم.

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔منم یه روز از پایان نامه ام دفاع میکنم بالاخره 😂
😂😂💖گ من آلپرازولام میخورم با سیتالوپرام خوابم می‌بره. آلپرازولام خالی خوابم نمیگیره با داروی هم ...

من وقتی پریود میشم اینطوری میشم الان دو روزه سر هم ۷ ساعت خوابیدم کلا از زندگی کردن افتادم و از همه کارام عقب

خیلی بده بد خواب بودن🥲💔

🦆
من وقتی پریود میشم اینطوری میشم الان دو روزه سر هم ۷ ساعت خوابیدم کلا از زندگی کردن افتادم و از همه ...

ای وای... آره خواهر واقعا بده، من متاسفانه همیشه اینطوری هستم، به خاطر افسردگی ای که دارم و افکار منفی ام، بیشتر اوقات خوابم درست نیست با دارو خوب می‌خوابم ولی دارو تا قطع میشه زندگیم بهم میخوره متاسفانه‌.

ولی خب چاره چیه بدنمون اینطوریه چاره ای نیست باید بسازیم :(

من حتی دمنوش و اینا هم دارم میخورم ولی هیچی به هیچی 😑

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔منم یه روز از پایان نامه ام دفاع میکنم بالاخره 😂
😂😂💖گ من آلپرازولام میخورم با سیتالوپرام خوابم می‌بره. آلپرازولام خالی خوابم نمیگیره با داروی هم ...

داروهای خواب آور رفتار نا منظمی دارن

قوی ترینها بعضی مواقع باعث بی خوابی میشه

واین که قبل از مصرف دارو۶تا۸ ساعت چه خوراکی هایی  خوردین و یا بعد مصرف دارو می خورید یا مصرف داروهای دیگه خیلی تعیین کننده هستن

وبعد مصرف خواب اورها باید چیزی نخورید و به تختو خواب رفته حتی نور هم نباشه بهتره

من وقتی پریود میشم اینطوری میشم الان دو روزه سر هم ۷ ساعت خوابیدم کلا از زندگی کردن افتادم و از همه ...

بی خوابی زیانبار تر از چیزی هست که می دانیم

اگر داروی بهتری نداشتین

تهیه کنید

و مصرف خواب آور  روشهای خودش رو داره

باید درست انجام بشه

ای وای... آره خواهر واقعا بده، من متاسفانه همیشه اینطوری هستم، به خاطر افسردگی ای که دارم و افکار من ...

الهی امیدوارم زودتر خوب بشین🥺❤️

آره منم گل گاوزبان میخورم اما فایده نداره برام 

🦆