2733
2739

سلام به همگی من ماه دوم اقدامم ماه اول ۴ روز زودتر پریود شدم این ماه هشت روز مونده به پریودم لک صورتی دیدم با دستمال خشک کردم دیدم الان هرچی پاک میکنم نیست معذرت میخوام بعد از مدفوع این رو دیدم فکر کردم از رحمم نیست ولی دستمال گذاشتم ولی از رحمم اومد من یک زایمان طبیعی هم داشتم  به نظرتون علتش چیه دل درد شدید دارم سمت راستم سه روز تیر میکشه مخصوصا سمت راست و کشاله رونم 

همش حس میکنم الان پریود میشم همش حس خیسی دارم ممکنه بارداریاشم یا نه برای پریود ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احتمالا برای پریود.. فعلا صبر کن تا موعدت. هنوز زوده اونم ۸روز نمیشه تشخیص داد. 

یعنی زودتر از موعد پریود شدم ؟ ببخشید ولی خیلی خون آبه بود چرا انقدر زودتر پریود میشم ماه قبل چهار روز مونده بود پریود شدم 

اره احتمالا پریود چون خیلی حس میکنم دارم پریود میشم 

یعنی زودتر از موعد پریود شدم ؟ ببخشید ولی خیلی خون آبه بود چرا انقدر زودتر پریود میشم ماه قبل چهار ر ...

نه عزیزم برا بارداری که میگی هستی یا نه؟. گفتم هنوز موعدت ۸روز مونده باید صبر کنی اگر تا  بعدش هنوز پریود نشدی بی بی چک و ازمایش بفهمی باردار شدی یان.. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2738
نه عزیزم برا بارداری که میگی هستی یا نه؟. گفتم هنوز موعدت ۸روز مونده باید صبر کنی اگر تا  بعدش ...

فقط نگران این لکه بینی هستم چون هیچ وقت اینجوری لکه بینی نداشتم ماه قبل با لکه ی قهوه ای شروع شد که بعدش پریود شدم 

فقط نگران این لکه بینی هستم چون هیچ وقت اینجوری لکه بینی نداشتم ماه قبل با لکه ی قهوه ای شروع شد که ...

نگران نباش اگر ادامه داشت و خیلی اذیت بودی برو دکتر.. 

فقط نگران این لکه بینی هستم چون هیچ وقت اینجوری لکه بینی نداشتم ماه قبل با لکه ی قهوه ای شروع شد که ...

شاید الانم زودتر پریود بشی شاید تا شب یا فردا. چون میگی دفعه قبل هم اینجور شدی. 

2706