2733
2739

بخدا از شیش صبح نشستم گریه کردم

خسته شدم بقران

هرروز خدا مریضه

یعنی نشد مثل آدم بره و بیاد

ماروهم مریض کرده

خودم یه ماهه خوب نشدم.خانم چهارشنبه با سردرد اومده.دارو دادم.داشت خوب میشد امروز با گوش درد بیدار شده

انقدر عصبانی شدم که دعواش کردم.دست خودم نبود.بخدا خسته شدم.خودمم از چهارشنبه باز مریض شدم.

انقدر دارو خوردیم بخدا بدنمون خشک شده

دیگه والا الان نمیدونم کدوم دکتر ببرم.مسکن دادم خوابیده

نگید گناه داشت و تقصیرش چیه!هرروز خدا با اشک و آه میره.دوست نداره بره.از خداشه مریص بشه ک نره مدرسه،هوا الوده بشه،تعطیل بشه،فقط این نره مدرسه

تازه الان پیش دبستانیه انقدر ادا درمیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چاره شفقط ماسکه تاکید کن اصلا ماسکشو در نیاره همه ی بچه ها همینن خواهر به هم انتقال میدن

میزنه بخدا

دیگه نمیدونم چکار کنم

اگه گوش درد اذیتش نمیکرد نمیبردمش دکتر

همش چرک خشک کن خورده

دیوونم کرده

تا وقتی کامل خوب نشده نفرست، امسال دخترمو واکسن آنفولانزا زدیم خداروشکر اصلا مریض نشد

والا هر دو سه هفته میره یه هفته استراحت میکنه

خوب میشه میره دوباره از اول

منم ازش زود میگیرم.پدرم درومده

2738

مشهد وضعیت بیمارستانهای اطفال بحرانی اعلام شده.

امار کودکان بستری رفته بالا.دو تا بیمارستان شیخ و اکبر پر شدن.پرستارها خسته ان.مریضی اینجا بیداد میکنه.

اگه پیش دبستانی هست نذار بره.بذار یکهفته تو خونه بمونه.چه اصراری داری!! من مجبورم که دخترم مدرسه ایه

یه متخصص گوش وحلق وبینی ببر  سرما خوردگی پی درپی امکان داره لوزه داشته باشه

الان منتظرم بیدار شد ببرم

البته میخواستم ببرم دکتر عمومی.متخصص ها بعد از ظهرن

اما به قول شما میبرم گوش حلق بینی

🔸شمار کودکان بستری در بیمارستان «اکبر» مشهد ۱۶ درصد افزایش یافت/ کمبود ۵۰ پرستار در بیمارستان اکبری

مدیر بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر مشهد:

🔹شمار کودکان بستری در این بیمارستان از ابتدای فصل پاییز تاکنون حدود ۱۶ درصد نسبت به پارسال افزایش داشته است.

🔹در این مدت ۶ هزار و ۲۳۹ کودک بیمار در بیمارستان تخصصی کودکان اکبر بستری شدند، این در حالی است که میزان بیماران بستری شده در مدت مشابه سال گذشته پنج هزار و ۴۰۰ نفر بوده است.

🔹میزان کمبود پرستار در این بیمارستان تا قبل از ورود به بحران افزایش عفونت‌های تنفسی، حدود ۵۰ پرستار بوده است که این کمبود پرستار در شرایط بحرانی و پیک بیماری که ۳۰ تا ۵۰ درصد بار مراجعه بیماران به بیمارستان افزایش می یابد، نمود بیشتری پیدا می‌کند./ایرنا

@AkhbarMashhad

همه رو رعایت میکنه بخدا

مصرف روزانه ویتامین سی

پرتقال لیموشیرین

حتی لیمو ترش

بریز توی آب ولرم کمی نمک هم بریز توش.

سر سفره به عنوان نوشیدنی

صبح و ظهر و شب. قند هم نداره عالیه

بخور هم برای بهبود خوبه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2706