2733
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 129 پست
چرا نمیزاری؟

اخه ۶ هفته رفتم سونو پوچ بود 

دکترم گفت تا ۸ هفته وقت هست 

گفت شیافت استفاده کن ولی میترسم اگ خدایی نکرده پوچ بود کارم ب کورتاژو بیمارستان نکشه😔😔😔

میشه برام دعا کنید نباشه🙏💔

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه ۶ هفته رفتم سونو پوچ بود  دکترم گفت تا ۸ هفته وقت هست  گفت شیافت استفاده کن ولی میتر ...

کار خوبی میکنی گلم تا قلب تشکیل نشده شیاف استفاده نکن

یه سونوگرافی دقیق برو

من ۵هفته رفتم گقت ضربان دیده میشه تو سونوگرافی شکمی

کار خوبی میکنی گلم تا قلب تشکیل نشده شیاف استفاده نکن یه سونوگرافی دقیق برو من ۵هفته رفتم گقت ضربا ...

لطفا برام دعا کنین 🙏💔

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ان شالله هرچی خیره برات پیش بیاد عزیزم واسه منم دعا کن دارم ivf انجام میدم

انشالله 

چشم گلم حتما 

الهی ک دامنت سبز شه و نینیتو صحیحو سالم بغل بگیری🙏♥️

عزیز روغن زیتون زیاد مصرف کن هم بچت خوشگل میشه هم یبوستت برطرف میشه کبدم پاک میکنه

روغن زیتون چون طبع گرم داره نباید زیاده روی بشه  روزی در حد یکی دو قاشق کافیه 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
اره اون موقع که لک داشتم دکتر داد، دیروز پیشش بودم بهش گفتم گفت هیچ راهی نداره فقط باید الو و انجیر ...

کلا مصرفش بی ضرره 

الانم که لکه بینی نداری هر موقع دچار یبوست شدید شدی یه دونه مقعدی بذار عالیه 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
روغن زیتون چون طبع گرم داره نباید زیاده روی بشه  روزی در حد یکی دو قاشق کافیه

اره خب منم منظورم همونقد بود بیشترازین نمیشه خورد 

اره اون موقع که لک داشتم دکتر داد، دیروز پیشش بودم بهش گفتم گفت هیچ راهی نداره فقط باید الو و انجیر ...

البته این مارکی که من عکسشو گذاشتم یبوست رو هم بر طرف میکنه 

بعضی مارکاش کاری به برطرف کردن یبوست ندارن