2752
2734

لطفا کمکم کنید ۵ساله نامزدی هستم خواهرشوهرم خیلی بی محلی میکنه دوس دارم بهم احترام بزارن هرسال برا تولدش استوری گذاشتم کادو خریدم ولی اون همیشه فقط ی تبریک کوتاه می‌فرسته اصلا زنگم نمیزنه همیشه من زنگ میزدم فک میکنم بهم حسودی میکنه ولی من میخام باهام خوب شه یه دونه خواهرشوهر دارم مجرده چکار کنم تو خوانواده شوهرم عزیز شم لطفا نگید منم مث اون باشم آخه اصلا نمیتونم بی احساس مغرور باشم من باهمه مهربون و خاکیم خودمو بالا نمیگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا اگه مثل خودش باشی عزیز میشی اینجوری بیشتر خودتو کوچیک میکنی. اصلا برا چی ادم باید تولد خواهرشوهری ک بهش توجه نمیکنه رو استوری کنه.من بودم برا خانواده خودم میترکوندم برا اونم یه تبریک ساده اونم با پیام. برا هیچ کس بیشتر از چیزی ک هست انرژی نذار

2731
دقیقا اگه مثل خودش باشی عزیز میشی اینجوری بیشتر خودتو کوچیک میکنی. اصلا برا چی ادم باید تولد خواهرشو ...

میترسم بی محلی کنم بره ب مادرشوهرم غیبتم کنه اونم باهام سرد شه

خب اون نمیخواد باهات صمیمی بشه و ارتباط بگیره عزیزمن زوری که نیست نمیتونی به اجبار بگی باید بامن صمیمی بشی !!! خیلی پیگیری خوشش‌نمیاد ول کن بابا تو ازدواج کردی با همسرت نه با خواهرشوهرت که انقدر گیردادی به اون 

همین که فکر می کنی داره به شما حسادت می کنه احتمالا یعنی خودت رو دست بالا می گیری

حق هر شخصی هست که بخواد معاشرین نزدیکش رو مطابق با عقیده و سلیقه نزدیک به خودش انتخاب کنه

خواهر شوهر شما هم آزاری به شما نرسونده فقط دوست نداره با شما صمیمی بشه. همین

شما هم لازم نیست برای این نزدیک شدن زیادی تلاش کنی. دوری و دوستی که ایشون رعایت می کنه شما هم رعایت کن که راحت باشی

جاری کوچیکه منم همینحوریه هم سن خودمه من عروس شدم اون هموز عقده انقد خودشو میگیره ولی من دلم میخاد چون همسنیم باهم حرف بزنیم بگیم بخندبم ولی خیلی خودشو میگیره با اینکه من باهاش اون اولا  خوب رفتار میکردم ولی دیدم باهام خوب نیست منم مثل خودش رفتار کردث اصلا به زور سلام هلیک میکنم باهاش ازش بدم اومده با یه جاری دیگم خبلی خوبم اونم خیلی خوش اخلاقه 

👩‍❤️‍👨
2706