2752
2734
عنوان

مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4242 بازدید | 162 پست
امشب برگشتنی چی بگم بهش

بگو 

خوش گذشت حالا؟منو میبردی کنارت بودم بهت خوش نمیگذشت؟منم دوست داشتم کنارت باشم تو این روزا 

همش ک کاری وقت نداری منم دلم میخواد بریم بیرون 

بریم دور بزنیم ی مسافرت ساده ک خودت تنها رفتی 

مگه چقدر زنده ایم که از زندگی و این روزامون لذت نبریم؟

مادرتم ک وقتی دلم گرفته بود و زنگ زدم هرچی خواست بهم گفت 

تو ک پشتمم نیستی هوامو هم نداری 

دلم بچی خوش باشه؟

میشه برای تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️
تحمل نکردم هربار با عزیزم با دعوا با ناراحتی گفتم اما نخواست 

خوب وقتی دیدی ارزش نداری زودتر باید بهم میزدی 

۲ سال خیلی زیاده 

پسری که دوست داشته باشه هر طور شده سریع جور میکنه همه چیزو 

اگرم واقعا نتونه لااقل خوشحالت میکنه به فکرته نمیذاره سختی بکشی و ناراحت باشی الانم با زن مردم رفته مسافرت پس پول داشته که رفته من که تا حالا همچین مردی ندیده بودم خداشاهده تو دیگه واقعا خیلی کوتاه اومدی اول جوونیته نزار بدبختت کنن این مادر و پسر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا ادم اینجا یه سری چیزا میخونه به عقلش نمیرسه واقعی باشه! چرا تو نرفتی باهاش خب

دقیقا دارم اینا رو زندگی میکنم 🥲مگه بهم گفت بیا که نرفتم؟ خودش زنگ زد گفت دارم میرم مسافرت هرچی گفتم نرو رفت

نمیتونم😔ببین یه شب به همسرم گفتم حوصلم سر رفته بریم بیرون گفت خیلی کار دارم بعدش یکی از دوستاشو تا ...

نمیییییییتونی ...‌..عشق و عاشقیت نابودت میکنه حالا بشین نابودی خودت آیندتو ..گذشتتو حالتو تما شا کن لذت ببر و بعدا بگو میتونستم ها نخواستم 

2731
خوب وقتی دیدی ارزش نداری زودتر باید بهم میزدی  ۲ سال خیلی زیاده  پسری که دوست داشته باشه ...

به مادرش گفتم بدهکاریش برا منم خوش گذرونیش با بقیه گفت من کارت خودمو بهش دادم رفته نیاز داشت حالش عوض شه

خانوادت دلخور نمیشن؟حرفی نمیزنن؟

مادر اون ک هرچی خواست گفت؟ 

مامانت یا بابات محترمانه بگن کاش باهم میرفتین یا دفعه بعد باهم برین 

میشه برای تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️
به مادرش گفتم بدهکاریش برا منم خوش گذرونیش با بقیه گفت من کارت خودمو بهش دادم رفته نیاز داشت حالش عو ...

میگفتی کارتتو بده عروسی بگیریم اگر به فکر پسرتی 

اگر تنها حالش عوض میشه بیخود کرده زن گرفته

از دیشب تا صبح طلب مرگمو از خدا کردم ولی انگار گوش نکرد  بعد همسرمم الان برگرده معتقده که من چ ...

بهش بگومنم بادوستام ودوست پسریکیشون میخاییم بریم مسافرت 

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست