2737
2739

واقعا چرا؟

راحت میخوابن و استراحت میکنن

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  

کی گفته اینو 

کاربر پسر! نه درخواست دوستی میدم نه بدین . نه تو کاری که جام نباشه دخالت میکنم نه گیر بدین به وجودم تو سایت . به اسم کاربری هم گیر ندین ده ناموسا نمی‌دونم چی بگم بهتون بذارین این یکی بمونه گاهی بیام درد و دل کنم با خودم  •عشق زندگی ام دلش میخواد بمیره • (خط اول ،کتاب به امید دل بستم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توام پنج شنبه ها کل خونه رو مرتب کن 

شب قبل ناهار بذار برای جمعه 

جمعه رو برا خودت استراحت کن 

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
کی گفته اینو 

خونه ما اینجوریه بابام استراحت داره چون کل هفته کار کرده اما مامانم هم بیرون هم تو خونه کار میکنه و استراحت نداره

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  

کی گفته آقایون یک روز در هفته استراحت دارن؟ 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2738

سعی کنید باهم دوست باشید سخت نگیر کار خونه رو‌ روزای تعطیل شماهم‌همراه همسرتداستراحتدکن‌بهش بگو‌ برا ناهار همکاری کنه باهات یا مثلا براشستن ظرف یا برین ناهار بیرون کلا سخت نگیر

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
خونه ما اینجوریه بابام استراحت داره چون کل هفته کار کرده اما مامانم هم بیرون هم تو خونه کار میکنه و ...

همه مثل هم نیستن

کاربر پسر! نه درخواست دوستی میدم نه بدین . نه تو کاری که جام نباشه دخالت میکنم نه گیر بدین به وجودم تو سایت . به اسم کاربری هم گیر ندین ده ناموسا نمی‌دونم چی بگم بهتون بذارین این یکی بمونه گاهی بیام درد و دل کنم با خودم  •عشق زندگی ام دلش میخواد بمیره • (خط اول ،کتاب به امید دل بستم)
کی گفته؟ من الان در حال استراحتم شوهرم داره طبقه پایینو‌ جاروبرقی میزنه بعدم حیاطو مرتب میکنه😃

شما خوشبختی من یه دستم دارم اشپزی میکنم هم زمان دارم برا شوهرم چای درست میکنم یه دستمم گوشیه این وسط ها اوامر دخترمم اجرا میکنم شوهرم لم داده جلو تلوزیون یه دستش کنترل یه دستش گوشی

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
شما خوشبختی من یه دستم دارم اشپزی میکنم هم زمان دارم برا شوهرم چای درست میکنم یه دستمم گوشیه این وسط ...

از اول ازش نخواستید تو کارها بهت کمک کنه؟

اینجوری که خیلی سخته….زن ها زود فرسوده میشن

از اول ازش نخواستید تو کارها بهت کمک کنه؟ اینجوری که خیلی سخته….زن ها زود فرسوده میشن

اصلا کمک نمیکنه منم نخواستم دیگه ادم باید خودش عقلش بکشه 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2706