2752
2734
عنوان

گریه بر مردگان

| مشاهده متن کامل بحث + 1096 بازدید | 36 پست
غمو اندوه حضرت زينبم به نظرم از اين جانبم بوده هرچند اون وضعيت عاشورا و كربلا سخته ادم برا نزديكانش ...

من شک دارم دنیایی دیگه باشه برا همین اگه گريه کنم ناراحت باشم بعید نیست چون فکر می کنم همه چیز تموم شده ولی

معصومین اگه اعتقاد راسخ دارن چرا 

شاید دنیایی نیست که اونا هم مثل ما هستن 

گریه بر امام حسین گریه بر مرده نیست بر شهیدیه که زندست ،، که با اشک انسان وجدان خاموشش بیدار میشه و حضرت زینب هم جایگاهش بالاست اما در اون دوره اون سختی انسان ساز بود و باید درس شجاعتش به همه ی نسلها برسه 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شک دارم دنیایی دیگه باشه برا همین اگه گريه کنم ناراحت باشم بعید نیست چون فکر می کنم همه چیز تموم ...

چقدر دلم گرفت با تاپیک این اومد تو ذهنم که بابام تموم شد دیگه هیچ وقت نمیتونم ببینمش با اشک نوشتم

من بیشتر ذهنم درگیر این سوال اگه امامان معصوم هستن و پاک و از اون دنیا بهتر از ما خبر دارن و می‌دونس ...

به نظرم مثل پاداشاییه که توقرآن گفته شده،شراب وحوری وسایه و... اونقدری می گن که فهم ماهاباشه وگرنه توبهشت بهترین پاداش رضای خداست ولی انسان مادی راباید مادی باهاش حرفید حالا برای امامن هم همینه غذا وگرسنگی ودرد و....ب ای ماها قابل فهم تره وگرنه امامان دنیا براشون ارزشی نداشته ومشتاق اون دنیابودن

حق باشماست
2731
من مذهبي نيستم ولي قطعا هست اونا ارام گرفتن و از حال ما باخبرن  من بنا به دلايلي خيلي كم با خا ...

علت خواب دیدن رو کار و فعالیت مغز میگن چون حتی حیوانات هم خواب میبینن

و خواب اموات رو دیدن هم بخاطر شبیه سازی که مغز انجام میده 

گریه بر امام حسین ع ، برای مظلومیت امام معصومه 

درواقع این اشتباهه که یه عده فکر میکنن باید گریه کرد چون کشته شدن 

این فقط بخشی از قضیه ست 

درواقع این نوعی حسرته ، که چرا یکی از بندگان بزرگ خدا ، امام معصوم مارو اینطوری مظلوم به شهادت رسوندن و چرا بنده عزیز خدا باید انقدر تنها و مظلوم به شهادت برسه ؟ 

وگرنه اصل شهادت که به عقده ما نهایت سعادته ، یعنی اتفاقا باید حسرت خورد و پی برد به جایگاه والای ایشون و شهادت

گریه کردن هم نوعی یاد اوری برای ما ، که نذاریم باز اون حادثه تکرار شه و حق مظلوم پایمال بشه ، چه بسا شمر و یزید هم خودشون رو مسلمون میدونستن ولی جو زده دوران شده بودن و حواسشون نبود که دارن مظلوم رو قربانی میکنن ...

همه تا دامنه کوه تحمل دارند :)🌾🗞️..
علت خواب دیدن رو کار و فعالیت مغز میگن چون حتی حیوانات هم خواب میبینن و خواب اموات رو دیدن هم بخاطر ...

خب گاهی ادم قبل از اتفاق افتادن یه قضیه ای خوابش رو میبینهو هیچ پیش زمینه ای هم راجع بهش نداره 

پس اون چی میشه؟ 

همه تا دامنه کوه تحمل دارند :)🌾🗞️..

بهتر از گریه کردن راه امام حسین رو رفتنه .بهتره بدونیم امام حسین اصلا در چه راهی شهید شد آرمان امام حسین چی بود امام حسین گفت مال حرام نخورید دروغ و غیبت و افترا نگید اگر دین ندارین آزاده باشید از حقتون دفاع کنید وگرنه چه فایده داره هی گریه کنی خودتو بزنی بعد بیای این ور افترا بزنی دزدی کنی تهمت بزنی

زندگی آهسته تر من خسته ام .کوله باره پاره ام را بسته ام .زخم پایم درد دارد صبر کن.تا کسی مرهم گذارد صبر کن
چقدر دلم گرفت با تاپیک این اومد تو ذهنم که بابام تموم شد دیگه هیچ وقت نمیتونم ببینمش با اشک نوشتم

بابات تموم نشده، اگه درست بخوای بگی اصلا مرگی وجود نداره ، مرگ یه تولد دیگه اس 

بابات و همه ی رفتگان فقط از زندان دنیا رها شدند 

بابات تموم نشده، اگه درست بخوای بگی اصلا مرگی وجود نداره ، مرگ یه تولد دیگه اس  بابات و همه ی ...

شما چه دلیلی دارین چه علمی دارین که انقدر اعتقاد قوی دارین به این موضوع کاشکی منم مثل شما بودم

من بیشتر ذهنم درگیر این سوال اگه امامان معصوم هستن و پاک و از اون دنیا بهتر از ما خبر دارن و می‌دونس ...

اونا الگوی ما بودن ،مثل ما بشر معمولی بودن که میخوردن و میاشانیدن اما از نظر معنوی بالا بودن و هیچوقت بخاطر شکم ناراحت نبودن ،،تو عاشورا هم زندگی به روال می‌گذشت  تشنه ها نیاز به آب داشتن و باید طلب آب میکردن

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
اشکال نداره عزیزم فکر کنم منتظر یاد اوری بودم واسه گریه ...ولی سوالت سوال منم بود همیشه ذهنم درگیرش ...

کتاب «در آ غوش نور »رو بخون 

تجربه ی نزدیک به مرگ یه خانم آ مریکایی هست 

حتما بخونش

بابات تموم نشده، اگه درست بخوای بگی اصلا مرگی وجود نداره ، مرگ یه تولد دیگه اس  بابات و همه ی ...

همیشه میگم ایکاش یه سری آدم تو دنیا بودن همونا میبودن و تموم نمیشد واقعا هیلی سخت از دست دادن کسی که ندیدنش عذاب واسه ادم واقعا چقدر ما ادما قوی هستیم میتونیم تحمل کنیم 

2706