2737
2734
عنوان

باید خونه رو سمپاشی کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4809 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان مطلب سرچ کردم و دارم میخونم. موشته با حرارت بالا ایجاد کردن جواب میگیرید. ولی الان به زحمت میشه دما رو بالا برد. هوا سرده. بعد اینکه خونه واقعا خیلی درزو شکاف و جاهای نادیدنی داره. اینایی که من خوندم که واقعا ترسیدم .کابینت ها هم هست

سمپاشی که خونم انجام دادن کمی متفاوت از همه سمپاشی هست....اینا اول مواد میریزن به جای اینکه سوسکا رو دیونه کنند و بریزن بیرون...موادی میریزن که سوسکا خوششون بیادو....اما میگن تضمینی واقعا تضمینی بود....خواستین با هاشون تماس بگیرید یه مشاوره بگیرید

2738

مشاوره رایگان و هماهنگی جهت اعزام کارشناس - سمپاشی تضمینی آریا سمپاشی سوسک ریز در تهران 09120326369   

سمپاشی تضمینی آریا سمپاشی سوسک ریز در شیراز  09179208486   

سمپاشی تضمینی آریا سمپاشی سوسک ریز در بوشهر  09175628486  دکتر مسرور

با افزایش آلودگی و حشرات موذی در محیط اطراف راه حل کلیدی رهایی همیشگی از دست این موجودات کثیف است.ما با معرفی شرکت سمپاشی در تهران , خود را صاحب برند و تجربه می دانیم و دیگر نگران سمپاشی در تهران و دیگر شهر ها نباشید. شرکت سمپاشی نگارین تندیس با کادری مجرب و کارآزموده تمامی خدمات سمپاشی در تهران از جمله سمپاشی  موش , سمپاشی سوسک ریز کابینت , سمپاشی ساس , سمپاشی درختان و ... را انجام می دهد.

سوسک کابینت یکی از آفاتی است که ریشه کنی آن از مهم ترین عوامل برای خانم ها محسوب می شود. سوسک ریز کابینت بسیار آزار دهنده است و از بین بردن سوسک کابینت کار مهمی محسوب می شود.به دلیل اینکه سوسک کابینت در محیط های گرم خانه می سازد که یکی از آن محیط ها آشپزخانه است. شرکت سمپاشی در تهران نگارین تندیس با سالها تجربه کاری موفق در زمینه سمپاشی در تهران راه حلی مناسب , با کمترین ضرر برای انسان , توسط مشاوران خود ارائه می دهد.

تلفن مشاور: 09101867317

ارتباط با ما : http://sampashi-negarin.com/