2752
2734
عنوان

بچه ها طبق سونو پنج هفته و چهار روزمه اما نه کیسه زرد بود نه جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 27 پست
تفاوت سایز ساک عادیه چون دوجا بودا؟

الیته خیلی دیدم تو هفته ۵ جنین هم تشکیل نشده بود ولی بعدش که رفتن تا جتین و قلب و همه چی تکمیله، ان شالله برا شما همینطور باشه. من خودم این استرسو کشیدم اونم با آی وی اف، خ سخته. ان شالله به لطف خدا برا شما مشکلی نیست

درسته جنین هم گاهی دیر دیده میشه اصلا نیاز نیست ی دفعه برای جنین بری ی دفعه قلب. درستش اینه که ی دفع ...

ایشون طبیعی باردار شده و ان شالله همه چی عادی پیش بره، من خودم تو هفته ۵ ساک و کیسه زرده تشکیل شده بود دیگه همینجا دوستان گفتن نرو تا هفته ۸ که قلب تشکیل بشه، متاسفانه اینهمه آمپول زدم و ...هفته ۸ رفتم گفت اصلا جنین تشکیل نشده که بخواد قلب داشته باشه. ان شالله این دوستمون استرس نگیره چون بارداری من متفاوت بوده و ایشون هنوز وقت دارن برا تشکیل جتین، کسی بود با من حتی کیسه زرده تشکیل نشده بود ولی بعدا که رفت، همه چی اوکی بوده و جنین و قلب بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشون طبیعی باردار شده و ان شالله همه چی عادی پیش بره، من خودم تو هفته ۵ ساک و کیسه زرده تشکیل شده ب ...

متاسفم واقعا اگر شما زود هم متوجه میشدین تا هشت هفته بهتون زمان میدادن و برای سقط زود تصمیم نمیگرفتن شما اگر بتا میدادین مطمئنا اون مشکل نشون میداد چون طبیعی بالا نمیرفت

من برعکس شما برام اتفاق افتاد شش هفته هم جنین نبود و تقریبا دکترم گفت اماده سقط باشه ولی هشت هفته هم جنین بود هم قلب داشت این دو هفته مردم و زنده شدم  چون همچین تجربه سقطی قبلا هم داشتم. 

همتا اسم خـودمه♥
متاسفم واقعا اگر شما زود هم متوجه میشدین تا هشت هفته بهتون زمان میدادن و برای سقط زود تصمیم نمیگرفتن ...

من بتا داده بودم و خوب بالا رفت. تا هفته ۸وخوردی هم صبر کردم. وقتی هفته ۸ جنین هم تشکیل نشده بود گفتن داروهاتو قطع کن 

2731
من بتا داده بودم و خوب بالا رفت. تا هفته ۸وخوردی هم صبر کردم. وقتی هفته ۸ جنین هم تشکیل نشده بود گفت ...

اره میگم که شما همون پنج هفته هم میفهمیدین جنین نیست برای سقط تا هشت هفته اقلا وقت میدادن همون بهتر که نفهمیدی چون استرسش ادم دیوانه میکنه 

همتا اسم خـودمه♥
متاسفم واقعا اگر شما زود هم متوجه میشدین تا هشت هفته بهتون زمان میدادن و برای سقط زود تصمیم نمیگرفتن ...

آره میگم طبیعی با کاشت فرق داره و بودن که تو هفته ۶ استرس دادن ولی هقته ۸ همه چی تشکیل شده بود

اره میگم که شما همون پنج هفته هم میفهمیدین جنین نیست برای سقط تا هشت هفته اقلا وقت میدادن همون بهتر ...

آره اگرچه نرفتم سونو تا بعدا ولی تو اون مدت مرده و زنده شدم از استرس که آخرش هم بر سرم اومد ولی اون مدت بدنم با آمپول پاره شده بود. چی بگم نمیدونم حکمتش چیه

آره اگرچه نرفتم سونو تا بعدا ولی تو اون مدت مرده و زنده شدم از استرس که آخرش هم بر سرم اومد ولی اون ...

متاسفم عزیزم انشالله خدا هر چه زودتر ی نی نی سالم و دسته گل بهت عطا کنه. میفهمم خیلی سخته

همتا اسم خـودمه♥
وای مرسی خدا از دهنت بشنوه

سلام مبارکه هر چی خدا بخداد همونه  لطفا زودتر از ۸ هفته اصلا نرو من هر دو بچم ۷ هفته و ۶ روز تشکیل شد و انقدر زود رفته بودم مردم و زنده شدم به خودت بدی نکن ۸ هفته با خیال راحت برو  مبارکه