2737
2734
اره این قشر هم زیادن ب خاطر این ک شغل خانوادگیشونه من منظورم اونایی بودن ک شغل خانوادگیشون نیست&nbs ...

اره دقیقا

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
اتفاقا خواهرم دانشجوی پزشکیه ۹۰ درصد کلاسشون میگه وضع مالیشون یا متوسطه یا کاملا بالا و پولدارن(همش ...

کاملا درسته

طبق آمار خود کشور

اکثر رتبه برتر ها از قشر مرفه جامعه هستن

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
این خانوم میگه فقیرا میرن پزشکی😂

چه ربطی داره هرکسی مزد تلاشو میگیره پزشکی ربطی به فقیر و ثروتمند ندارع جون یکی زیر دستته نمیگن فقیری یا ثروتمند

👩‍❤️‍👨❤️....دانشجو پزشکی )
2740
کاملا درسته طبق آمار خود کشور اکثر رتبه برتر ها از قشر مرفه جامعه هستن

بله دقیقا

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
شما اینطوری فکر میکنی وگرنه خیلیا خودشون رو علاف کنکور نمیکنن 

اونا استعدادشو ندارن وگرنه دانشگاه رفتن تو رشته کارشناسی مخصوصا الان خیلی راحته. 

ما فامیلای پولدار و پزشکی داریم که یا مهاجرت کردن به طور کامل یا در رفت و آمدن اما با وجود در اختیار داشتن تمام امکانات بچه هاشونم همینجا پزشکی خوندن دانشگاه های مطرح کشور. اینا نیاز به پول ندارن ولی کسی که توانایی و استعدادی داره نمیذاره هدر بره و الکی پیف پیف نمیکنه بلکه سعی میکنه ازش استفاده کنه تا موفق ترین باشه. یه عدشون علاوه بر پزشکی بیزینس های خاص خودشونم داره 

2706