2737
2734

من نمیخوام فسخ کنم!!!  چون با این ریال که هر روز داره بی ارزشتر میشه تا فروشنده پوله منو پس بده... دیگه با اون پول ۱۰ متر خونه هم نمیتونم بخرم....

پس فقط میتونم مابه‌التفاوت بگیرم

دو تا وکیل تازه کار بهم گفتن اگه شکایت کنم فقط میتونم معامله رو فسخ کنم....

حالا وکیلای عزیز شما چی میگین..‌ میتونم بعد شکایت مابالتفاوت بگیرم؟؟؟‌.

یه فکر دیگه هم الان به ذهنم رسید::::  

اگه نتونم مابه‌التفاوت بگیرم... میتونم بهش زنگ بزنم و تهدیدش کنم به شکایت کیفری به دلیل فریب در معامله و ایجاد ضرر و از طریق تهدید به شکایت خودم توافقی یه ما به التفاوت ازش بگیرم

از وکیل درست حسابی سوال کن 

میتونی غرامت بگیری احتمالا

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کدوم راه بهتره

سوال دیگه اینکه سال ساخت رو تو مبایعنامه برای من نوشته ۹۴

ولی تو پایانکار  نوشته پروانه احداث ۸۳ تمدید پروانه ۸۵ و زمان بازدید ۹۴ ... ظاهرا گواهی پایانکار نوشته ۹۴

نمیدونم از کجا دقیق متوجه بشم سال ساختش چنده؟

کدوم راه بهتره سوال دیگه اینکه سال ساخت رو تو مبایعنامه برای من نوشته ۹۴ ولی تو پایانکار  نوش ...

دده سال طول کشیده تا ساخته بشه؟ معمولا ملاک اصلی سال مجوز دادن یعنی همون پروژه احداث مهمه

2738

دوست عزیز با توجه به موجودیت اسناد و مدارک اثبات کننده شناسنامه ساختمان و فرض بر آگاهی و علم شما در انجام معامله شما شانسی برای فسخ معامله نخواهید داشت . بنا به اصل صحت معاملات و احترام به حقوق طرفین شما نمیتونین به هر علتی اعلام کنین دچار تدلیس شدین . شانس بسیار کمی دارید لطفا پول و وقتتوتو بیهوده هدر ندین

سوم اینکه در خیار تدلیس فقط امکان فسخ هست و مابالتفاوت نمیشه دریافت کرد 

شما که اینقدر زرنگی چرا موقع خرید پایان کار و مجوز ساختش رو نگاه نکردی؟ بعیده بتونی چیزی ازش بگیری ح ...

من خیلی دقت میکنم اتفاقا...

متاسفانه یه بنگاه بردم بنگاه روز معامله... ولی اصلا بی اهمیت کارا رو انجام داده.... اونجا من به بنگاه گفتم پایانکار و بنچاق و .... هم بده ببینم... گفت وقتی سند تک برگ داره یعنی همه اونا درست بوده دیگه و متاسفانه اون مشاوری که برده بودم گفت راست میگه....

خوب حالا چکار کنم

هیچی معمولا تو مبایعه نامه ها همه خیارات از خریدار سلب میشه با یک وکیل مجرب حضوری اطراف خودت مشاوره بگیر مبایعه نامه ات هم ببر که ببینه و یادت باشه در معاملات بعدی قبل از نوشتن مبایعه نامه همه ی اینها رو چک کن 

من خیلی دقت میکنم اتفاقا... متاسفانه یه بنگاه بردم بنگاه روز معامله... ولی اصلا بی اهمیت کارا رو ان ...

ازدمن به شما نصیحت هر مشاوری که متخصص بود نبرید به سلامت اخلاقی اون آدم هم فکروکنید

دوست عزیز با توجه به موجودیت اسناد و مدارک اثبات کننده شناسنامه ساختمان و فرض بر آگاهی و علم شما در ...

چرا فکر کمم خیار تدریس داره

من مدارکی دارم که من از سال ساخت آگاهی نداشتم و حتی فروشنده و بنگاه هم در این مورد بهم دروع گفتن و از ارائه مدارک خوداری کردن که من سال ساخت رو نبینم

دوست عزیز با توجه به موجودیت اسناد و مدارک اثبات کننده شناسنامه ساختمان و فرض بر آگاهی و علم شما در ...

دقیقا من پیامک درخواست مدارک هم به بنگاه دادم و هم فروشنده و پرینت گرفتم که اونا از دادن مدارک ساختمان به من امتناع کردن..... پس من قبل سند زدن علم به سال ساخت واقعی نداشتم

میشه اگه اشکال نداره... شمارتو بزارین که من بیشتر توضیح بدم....

توی مبایعنامه این بند هست؛

کلیه خسارات قانونی ولو خیار غبناز طرفین ساقط گردید. خیار تدریس و سایر خیارات مصرح در قرارداد. از شمول این بند استثنا میباشد

2706