2733
2739
من خودم هفته نه هستم،دوروزه که درد سینه ام از یین رفته گرچه همچنان متورمه،در کل من از اولش هم علامت ها م خیلی خیلی خفیف بود،میشه از تجربه هاتون بگید مخصوصا در مورد تورم و درد سینه که چطوربود و دردش تاکی ادامه داشت
مامان فندق کوچولو هستم تو تاپیکها صدام زدن،معروف شدم،الان حس میکنم خیلی مهم شدم😂😂😂😂😂😂😂😂تو پوست خودم نمی گنجم😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معمولا از 9 هفته درد کمتر میشه. بین قلب و ان تی یه سونو بری خیالت راحتتره. مثلا هفته 10. نگران هم نباش
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
مانا جون،فولی جون،ارزوی سلامتی برا خودتون و نی نی هاتون،من میسپارم به خود خدا،هرچی خاست خودش باشه راضیم به رضاش،تصمیم دارم اصلا فکرش نکنم،اگرم اتفاق بدی بخاد بیوفته از دست من خارجه،پس توکل به خدا،من برا هرچیزی حاضرم ،حاضر هراتفاقی بیوفته قبول کنم
مامان فندق کوچولو هستم تو تاپیکها صدام زدن،معروف شدم،الان حس میکنم خیلی مهم شدم😂😂😂😂😂😂😂😂تو پوست خودم نمی گنجم😂😂😂😂
مانا جون،فولی جون،ارزوی سلامتی برا خودتون و نی نی هاتون،من میسپارم به خود خدا،هرچی خاست خودش باشه راضیم به رضاش،تصمیم دارم اصلا فکرش نکنم،اگرم اتفاق بدی بخاد بیوفته از دست من خارجه،پس توکل به خدا،من برا هرچیزی حاضرم ،حاضر هراتفاقی بیوفته قبول کنم
مانا جون،فولی جون،ارزوی سلامتی برا خودتون و نی نی هاتون،من میسپارم به خود خدا،هرچی خاست خودش باشه را ...

عزیزم نینیه شما حالش خوب بود؟منم هفته هشت هستم درد سینم یهو خیلی کمتر شده نگرانم😢

2738
عزیزم نینیه شما حالش خوب بود؟منم هفته هشت هستم درد سینم یهو خیلی کمتر شده نگرانم😢

سلام شما بارداریتون ادامه پیدا کرد ؟

خدایا من خیره به دستهای تو هستم ... معجزه کن                     🌸🌸🌸 خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده هایت، مهربان خدایم معجزه قشنگتو به خودت میسپارم 🌸🌸🌸
بله عزیزم

مبارکه عزیزم 

خدایا من خیره به دستهای تو هستم ... معجزه کن                     🌸🌸🌸 خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده هایت، مهربان خدایم معجزه قشنگتو به خودت میسپارم 🌸🌸🌸
بله عزیزم

سینه اتون شل شد کاملا؟ یا شل و سفت میشد ؟

نه بعد باز دردش شروع شد تا هفته چهارده بعدش خوب شدم دردش خوب شد ولی بازم سفته

ممنون عزیزم

2706