2733
2771

بد میزنی

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗 حدودا ۲هفته از این امضا میگذره(امروز ۱۶تیر ۴۰۳) تصور تغییر سخته اما پروانه شدن بسیار زیباست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مبتدی هستین بدون دمبل بزنین احتمالا اشتباه میزنین

من زانو کمی خم و دو دمبل باسن میاد رو به عقب کمرمو خم نمیکنم این اشتباست؟

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍

نظر مربیت رو هم پرسیدی ؟؟

مربیا بهتر میتونن راهنمایی کنن 

شاید علتش رو بگه شاید هم یه حرکت جایگزین برات در نظر بگیره 

دوستان عزیز ممنون میشم برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستید ☺🌹
درستش چیه پس

قبلش خوب گرم کرده باشی، باید کمر صاف باشه، آروم بشینی و بلند شی، باسنو بدی عقب...آخر سرم سرد کنی.

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗 حدودا ۲هفته از این امضا میگذره(امروز ۱۶تیر ۴۰۳) تصور تغییر سخته اما پروانه شدن بسیار زیباست🦋
نظر مربیت رو هم پرسیدی ؟؟  مربیا بهتر میتونن راهنمایی کنن  شاید علتش رو بگه شاید هم یه ح ...

بار اول جدی نگرفته بودم بار دوم هم امروز بعد باشگام اینطوری شدم. شنبه حتما بهش میگم

قبلش خوب گرم کرده باشی، باید کمر صاف باشه، آروم بشینی و بلند شی، باسنو بدی عقب...آخر سرم سرد کنی.

خودم احساس میکنم باسنو که میدم عقب فشار میاد به پایین کمرم

خودم احساس میکنم باسنو که میدم عقب فشار میاد به پایین کمرم

پس کمتر خم شو. منم زیاد نمیرم پایین. کم کم حرفه ای میشی میتونی