2733
2734
یه کمک
اگه بازم بیاد باااارون،تورو حس میکنم پیشم...دعا کردم ببیاره چون،دلم میخواد بهاری شم...
یعنی چی درسمو بخونم ؟ کی زایمانته ؟ باید مرخصی بگیری خیلی سخت میشه برات
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان باردارم و 4 ماهمه زایمانم اردیبهشته 26 ام دانشگاه دو هفته مرخصی میده برای زایمان ولی امتحانم 13 خرداد شروع میشه و بچم 15 روزشه نمیدونم حالا شوهرم میگه 300 تومنو میدم مرخصی بگیر اذییت نشی خودمم کنارت باشم اخه الان خونه بابام هستم میگه برا زایمان و دکترت میبرمت اصفهان
اگه بازم بیاد باااارون،تورو حس میکنم پیشم...دعا کردم ببیاره چون،دلم میخواد بهاری شم...
به نظرم حتما بگیر خودت انقدر ضعیف میشی که واقعا نیاز داری خیلی بهت رسیدگی بشه استرس درسها هم از یه طرف اذیتت میکنه باز بستگی به خودت داره فوقش یه ترم عقب بی افته چیزی نمیشه عزیزم عجله نداشته باش برای تموم کردن درست انقدر مدرک گرفته ها منتظر و بیکار هستند که
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اره نوشین جان خودمم خیلی فک کردم خب اگه مرخصی بگیرم از خیلی جهات مثله رفت و آمد و دوری از شوهرمو دیگه ندارم تازه میام دکتر اصفهانو پیش مامانم اینام هستم زایمانمم که اصفهانه پیش خونوادم فقط درسم میمونه ک امیدوارم بتونم ادامه بدم اخه خیلی علاقه دارم
2738
سلام شیربن خانم طبق ایین نامه موارد خاص خانمای باردار مبتونن ۵ نیمسال مرخصی بدون احتساب درسنوات بگیرند.یک نیمسال قبل از زایمان دو سال بعد از زایمان وقتی بشه مرخصی بدون احتساب درسنوات دیگه نباید شهریه بدی
میشه منو از خودت پرکنی خدا( واجعلنی فیه من المقربین الیک)دلمو برای مهربون موندن نرم کن( حبب الی فیه الاحسان)
من بهشون گفتم چون غیر انتفاعیه تو بخشنامه هم همینو دیدم ولی میگن باید شهریه ثابت یعنی 300 بدم
متاسفانه موسسات اموزش عالی به خاطر کسب درامد اینکارو میکنن .ولی غیر قانونی هستش .میتونید از هیت نظارت وارزیابی دانشگاه مادر استعلام کنی .اگر شهریه بگیرند تخلف کردن
میشه منو از خودت پرکنی خدا( واجعلنی فیه من المقربین الیک)دلمو برای مهربون موندن نرم کن( حبب الی فیه الاحسان)
وقتی بدون احتساب بگیری یعنی جز سنوات محسوب نمیشه وقتی سنوات نباشه شهریه چی رابدی .