2737
2739

اون موضوعی که احساس میکنید جای اطلاع رسانی و بحث سرش زیاده 

و اینکه در حقش کم لطفی شده و بهش پرداخته نشده ؟ 

از نظر خودم موضوع بکارت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به این موضوع که بیش از حد و از نوع بدش پرداخته شده تا یه زمانی دنبال دستمال بودن طی سال‌های اخیر هم دنبال گواهی!!!

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2738

بکارت

پریود

دوستی دختر و پسر

داشتن دوست جنس مخالف معمولی 

حجاب و..........

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
دوم دو جن سه.گنا دارن . باقیشم بگم تعلیق میشم

چیشد ؟👀

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

حریم شخصی

آهای آیندگان شما که از دل طوفانی بیرون می جهید که مارا بلعیده است.وقتی از ضعف های ما حرف می زنید ،از زمانه سخت ما هم چیزی بگویید.به یاد آورید که ما بیش از کفش هامان کشور عوض کردیم و نومیدانه میدان های جنگ را پشت سر گذاشتیم.آنگاه که ستم بود و اعتراضی نبود                                                                     _برتولت برشت_.                                                                                  ·.¸¸.·♩♪♫ پاسے از شب ر؋ـتـہ بوב و بر؋ـ مے باریـב ، چوט پر ا؋ـشاט پرے هاے هزار ا؋ـسانـہ از یاבها ر؋ـتـہ ♫♪♩·.¸¸.·                                                                      So we do not lose heart. Though our outer self is wasting away, our inner self is being renewed day by day. For this light momentary affliction is preparing for us an eternal weight of glory beyond all comparison, as we look not to the things that are seen but to the things that are unseen.
2706