2752
2734

خانم ها وقت زیادی نیست تا ازمون آموزگاری ..من آموزگاری شرکت کردم الان دیدم معلم پرورشی هم دفترچه اش اومده .برای جهاد دانشگاهی...امتحانش می افته سی فروردین کدوم رو شرکت کنم ...بنظرتون تو این تایم میشه آموزگاری قبول شد .همچنان میخونم 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رشته ات چیه منم شرکت کردم  امیدی ندارم....

ببین رشته من کاربردی بود ولی مثل اینکه خار داشت د توی آموزگاری رشته من محض و خود رشته بدون کاربردی و محض تو لیست بودد من هم اون ساده رو انتخاب کردم و الان هم دار میخونم ..بنظرت قبول بشم مشکلی ایجاد نمیکنه 

نمیدونم ولی فک کنم باید مطابق رشته ات انتخاب میکردی

نداشت ک فقط زمین شناسی بود ‌.ولی ازمون جهاد زمین کاربردی هم داشت .زمین رو نگرفتن نگرفتن ..الان هم اینطوری اخه محض با کاربردی چه فرقی داره ..من سهمیه ۵درصدی هم انتخاب کردم اشتباه کردم تعداد کمی میگیرن باید آزاد رو انتخاب میکردم که قابت بین ادم های بیشتری هست 

برای پرورشی رشته ها با گرایش و به طور دقیق نوشته شده اول ببین رشته آت هست بعد ثبت نام کن

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
برای پرورشی رشته ها با گرایش و به طور دقیق نوشته شده اول ببین رشته آت هست بعد ثبت نام کن

رشته ام هست ولی الان برای آموزگاری میخونم 

رشته ام هست ولی الان برای آموزگاری میخونم 

منم برای آموزگاری میخونم ولی پرورشی هم ثبت نام میکنم 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
عزیزم‌ چی میخونی ؟ منم‌ ثبت نام کردم اما امیدی ندارم به قبولی

برای اموزگاری .فعلا منابع عمومی همرزمان حسینی رو الان میخوام شروع کنم..شما هم بخون همه شرایطامون تقریبا شبیه همه ...از هر حیطه به چند تا کتاب تسلط داشته باشی کافیه،نمیخواد همه رو بخونی ..چون آدم نمیرسه واقعا ..معلم پرورشی هم ثبت نام می‌کنند اون اززمونش سی فروردینه ولی من ثبت نام نکردم 

2706