2752
2734
عنوان

بیاین میخوام راز بچه چشم بور و سفید و چشم رنگی رو بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 32097 بازدید | 395 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نیاز نیست رژیم طولانی و سخت بگیرین فقط بعد از هر غذا یک پیاله زیتون شور بخورین

زمان بارداری؟منم شنیدم زیتون چشمو رنگی میکنه

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

خوب بچه بزرگ بشه دیگه بور و چشم رنگی نمیمونه چون ژنشو نداره

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

یه پیاله زیاد نیست؟

ترشی زیتون یا شور؟ 

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
اتفاقا دختر داییم هم می‌خندید وقتی دید دختر خاله ام به حرفم گوش کرد و بچش چشم رنگی شد گفت عه چرا به ...

از چ مدت؟

حتما باید زیتون شور باشه؟

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

زیتون شور اونم یه پیاله باعث بالارفتن فشار خون و پره اکلامپسی و ورم و ..هزار و یک مشکل دیگه میشه ها...اصلا هم سندیت نداره که کسی اینکارو کنه و بچش بور و چشم رنگی بشه 

هیچ رازی جز ژنتیک موثر نیست...۸۰ درصد ژنتیک تاثیر داره ۲۰ درصد بقیه موارد مثل تغذیه

تغذیه هم خیلی مهمه ما خانوادگی موهام خیلی‌کم پشته بعد خالم سر دوتا بچه اخریش خرما زیاد میخورد چون میگفتن پرپشت میکنه انقدر دوتا اخری مودارن که نمیتونن شونه کنن

بچه ها منم بگم؟ 

من زیبا نیستم ها ولی میگن زیبام اینجا هم گفتن ..

ماهی یکبار اب شمال بخورید و کلی انگور و پسته دخترتون میشه هلو

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2706