2733
2734

هم خودم نزدیک یک ماهه در گیرم دکترم رفتم خوب نشدم هم برادر زاده ام ۳ سالشه. اگر کسی میدونه چی بخوریم خیر ببینید بگید. خلط راه نفس برادر زاده ام رو میبنده طفلی خیلی اذیت میشه چی بخوریم چیکار کنیم

شربت گایافنزین خوردین؟

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آب نمک رقیق رو محکم بکش تو بینیت بعد ببخشید فین کن کلا خالی میشی آب نمک قرقره هم بکن خوبه

قرقره هم کدوم چند شب نمیدونم دیگه چیکار کنم یه جیزی که کلا خشکش کنه 

2706