2752
2734

با کدوم معیار یه تاپیکو منحل میکنید؟ فقط عنوانشو میخونید و بدون اینکه به محتوا توجه کنید دکمه ترکیدنو میزنید؟امروز صبح ساعت ۸ وخرده ای یه دختر خانم در باره رابطه با دوس پسر تاپیک زده بود که دوسپسرم ازم خواسته باهاش رابطه داشته باشم،بنظرتون انجام بدم یا نه؟ که کاربرای عزیز خیلی خوب راهنماییش کردن، یعنی من یکم دیرتر اومدم خواستم چیزی بگم دیدم دوستان حرف نزده ای نذاشتن و کلی از عواقب اینکار و آسیبهایی که میبینه بهش گفتن، اینکه چه خطرات و آینده تاریکی در انتظارشه، اینکه ارزشش بالاتر از اینه که خودشو دستمال کاغذی یه پسر عوضی کنه، از گناهش و اینکه اصلا نباید اجازه بده یه همچین پیشنهاد بیشرمانه ای بهش بشه حتی چندتا کاربر آقا هم به خوبی راهنمایی کردن و گفتن که کاملا اینکار اشتباهه، انقد همه نظراشون خوب و مفید بود که دختره کاملا قبول کرد و گفت هیچوقت تن به اینکار نمیده و حتی باهاش کات میکنه، من که خیلی براش خوشحال شدم و مطمئنم همه اونایی که راهنماییش کردن انرژی مثبت کار خوبشون بهشون برمیگرده ولی متاسفانه از صفحه ۲۰و خرده ای تاپیک ترکید، ای کاش میذاشتید بمونه شاید برا یکی دیگه آموزنده باشه، 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...🤍

این دختر خانم و خیلیای دیگه شاید کسی رو اطرافشون ندارن تا درست راهنماییشون کنه که اینجا مطرح میکنن ، طفلک اول از دوستش پرسیده بود و اون بد راهنماییش کرده بود ، لطفا اول از محتوای یه تاپیک مطمئن بشید بعد بترکونید، اینهمه غم و غصه و حسادت جاری و خواهر شوهر که بارمنفی داره نمیترکه بعد یه همچین تاپیک آموزنده ای برا دخترای کم سن منحل میشه ، واقعا چرا؟ الان این دختر خانم با این چیزایی که خوند از همچین کاری منصرف شد و همه براش خوشحال شدن، اگه دور از جون یه بلایی سرش میومد و اینجا تاپیکشو میزد چقد هممون ناراحت میشدیم براش، لطفا بیشتر به این موضوع توجه کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیک منم ترکوندن راجب پیش بینی ایران ژاپن بود

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂
2731
تاپیک منم ترکوندن راجب پیش بینی ایران ژاپن بود

من نمیدونم بحث تاپیک شما به کجا کشیده شد ولی اینی که من میگم واقعا در حد مشاور حرفه ای بهش جواب داده بودن حیف بود

والا اون دخترخانوم شانس آورده کاربرای عاقل تاپیکش بودن الان همین تاپیک روبزن ببین چی جواب میدن.مثلا اگه عاشق همین چه اشکال داره مگه فقط اون لذت میبره یا هایمن اصلا وجود نداره یا هزارتاچیزدیگه 

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   

عزیزم این تاپیک ها که کلا ممنوعه ولی گاهی وقتا وقتی کاربرها راهنمایی درست میکنن خصوصا در مورد مسائلی که گناه هست و  توصیه کاربران نتیجه بخشه  افرادی که این مسائل به مذاقشون خوش نمیاد هم گزارش میزنن تا به همون بهانه ممنوع بودن بترکه یا دعوا راه می‌اندازن و .... خواستم همیشه این احتمال رو هم در نظر بگیری 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
عزیزم این تاپیک ها که کلا ممنوعه ولی گاهی وقتا وقتی کاربرها راهنمایی درست میکنن خصوصا در مورد مسائلی ...

بله احتمال اینم هست که کاربرا گزارش بزنن ولی جوابا بالای ۹۵ درصد خوب بود و مخالف چندانی نبود

منتظر تاپیک امروزیما عزیزم 😍

زدم گلم

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂
2706