2733
2734

حلما غذای معمولی میخوره،ولی اشتهاش خوبه عزیزم

نویان زیاد غذا نمیخوره باید بگردی دنبال غذاهایی که وزن میدن اونارو بهش بدی که کمم بخوره باز مفید باشه براش

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
بدون میان وعده که نمیشه،باید میوه و ابمیوه هم بخورن😞 نمیدونم والا حالا میخوای یمدت به حرفش گوش کن ...

اره انگار بهتر شده تو این چند روز هیچ چیزی بین وعده ها بهش نمیدم فقط موز و خرما بلافاصله بعداز غذا میدم میوه هم در روز کم میدم مثلا ی قاچ سیب درختی میدم دستش میخوره یا دو س تیکه نارنگی یا یکم اب انار اونم بعداز غذاش . امیدوادم دو هفتهددیگه رفتم بهتر شده باشه  خانواده شوهرم بچه هاشون خیلی تپلی ان بچه همسن و سال نویان هم دارن دیگه بدتر اینا ب کنار چندتا دکتر هم بردم از وزنش راضی نبودن همین عذاب وجدان میده بهم ک کم کاری کردم ک اینطور شده 

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حلما غذای معمولی میخوره،ولی اشتهاش خوبه عزیزم نویان زیاد غذا نمیخوره باید بگردی دنبال غذاهایی که وز ...

ممنونم خانمی  ممنون ک به حرفام گوش دادی و جواب دادی اینجا ک دیگه کسی نمیاد حیف

خدایا شکرت
اره انگار بهتر شده تو این چند روز هیچ چیزی بین وعده ها بهش نمیدم فقط موز و خرما بلافاصله بعداز غذا م ...

خب خداروشکر خودت حس میکنی بهتر شده حتما شده وزنشم بالا رفته،یادمه بچه ها قبلا میگفتن بعد از غذا یه چیز شیرین بدین بخورن وزنشون بالا میره

خرما میدی عالیه بعد از غذا،بستنی هم وزن میده،ولی،الان هوا سرده کمتر بدی بهتره

به حرف بقیه اهمیت نده،حلما و پسر خواهرشوهرمم مرتب مقایسه میشن،من توجه نمیکنم،بچه ها باهم فرق دارن

ایشالا وزنش بالا میره نگرانیت برطرف میشه😙

2728
ممنونم خانمی  ممنون ک به حرفام گوش دادی و جواب دادی اینجا ک دیگه کسی نمیاد حیف

قربونت عزیزم😍😍😍اره دیگه بچه ها نمیان..

هروقت نظرت عوض شد شمارتو بده فهیمه جون بیای پیشمون😙

2738

سلاااام

جانان جون اون دکتره مطمئنی درست و حسابیه؟

بچه باید میان وعده و میوه بخوره به حرف مردم توجه نکن پاشا الان‌که ۱۶ ماهشه تازه شده ۱۰ کیلو ۱۵۰ چون منو شوهرم ریز نقشیم مسلما بچمم ریزه و چاق نمیشه همین که سالمه جای شکر داره

من یکماهه پاشارو از شیر گرفتم کامل یهو گرفتم ببین چندروز اول بجز وعده های اصلی چیزی نمیخورد اما مقاومت کردم الان ماشالله بیا ببین چجوری میخوره پاشا چیزای شیرین دوست نداشت لب نمیزد الان بیا ببین چجوری میخوره پاشا از ۹ ماهگی تا همین ۱۵ ماهگی خیلییییی کم وزن اضاف کرد استپ بود وزنش اما تو این یکماه ۵۰۰ گرم اضاقه کرد من خیلی راضیم 

اگر میخوای شیر ندی کامل از شیر بگیرش شل کن سفت کنم نداشته باش بچه اذیت نشه سختیش یک هفتس اما خیلی خوب میشه 

آغوش تو که باشد... خواب دیگر بهانه ای برای خستگی نیست و تپش های قلبت می شود لالایی کودکانه ام ... کنارم بمان... میخواهم صبح چشمانم در نگاه تو بیدار شود
سلام خانما کسی دکتر گوش حلق بینی خوب و باتجربه تو تهران سراغ نداره؟؟؟

یه دکتر من میشناسم تو تهرانپارسه خ ۱۹۶ شرقی دکتر مهرتاج خانومه 

آغوش تو که باشد... خواب دیگر بهانه ای برای خستگی نیست و تپش های قلبت می شود لالایی کودکانه ام ... کنارم بمان... میخواهم صبح چشمانم در نگاه تو بیدار شود
سلاااام جانان جون اون دکتره مطمئنی درست و حسابیه؟ بچه باید میان وعده و میوه بخوره به حرف مردم توجه ...

سلام عزیزم چی بگم گفت میان وعده اش باید غذا باشه اونم کامل میوه خواستی بدی یا هر چیزی بلافاصله بعداز غذاش کلی هم ویتامین نوشته شربت اشتها هم ندشته  ک هنوز بهش ندادم . جدی میگی کامل از شیر گرفتیش الان چندماهشه ؟ الان چند وقت خوب غذا میخوره چقد وزن گرفته دکتره پسرم ک میگه شیر روز رو قطع کن ی هفته لجباز میشه ولی بعدش میخوره من ک هنوز نتونستم ب روزی دوبار رسوندم ک دکتره میگه همینم زیاده

خدایا شکرت
سلام عزیزم چی بگم گفت میان وعده اش باید غذا باشه اونم کامل میوه خواستی بدی یا هر چیزی بلافاصله بعداز ...

من ۱۵ ماهگی پاشارو از شیر گرفتم الان حدود ۱ ماه بیشتره 

دو روز اول واسه غذا خیلی اذیت کرد اما بعدش نه ماشالا سیرمونی نداشت اون هفته بردمش دکتر وزنش شده بود ۱۰ کیلو ۱۵۰ گرم ۵۰۰ گرم کمتر از یکماه اضافه کرده بود این یعنی عالی برای من 

دکتر پاشا گفت چیزای شیرین بهش ندم اصلا گفت میان وعده نیمرو یا سیب زمینی سرخ کرده یا مث این چیزا بدم گفت شکر و شیرینی رو غده هیپوفیز بچه ها تاثیر میذاره بمرور زمان اشتهاشونو از دست میدن حتی بمن گفت بستنی هم ماهی یکبار بده 

انشالله نویان خوشگلم زودی وزن میگیره نگران نباش

2706