2733
2739
انشالا درست میشه هدیه جان🤲🏻🌹
کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

چقد دپ شدم ایران باخت

حقشون نبود😞

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا مربا😞

ولی پیش بینیم درست بود🙈

من از دیروز رژیمم،شیرینی جات و کلا حذف کردم غذامم کم کردم ولی زیاد نمیخوام فشار بیارم ۳کیلو کافیه

دیروز خودمو وزن کردم ۶۲ بودم ۵۹ بشم بسه

شوهرمن برعکس شوهرای شماست😐دوست داره پرتر بشم،الانم به زور راضی شده یکم لاغر بشم😐قول دادم بعداز عروسی خواهرم باز چاق بشم😐😐

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2731
عزیززززم.چقدر بامزه..ما که از لذت شیر دادن محروم شدیم....خدایا حکمت رو شکر.😔😔😔والله کیان تا همین ...

شنیدم چندنفری تو این تایپیک بچه هاشون شیرخشکی شدن... چرا شیر خودتونو نتونستین بدین؟ آخ چه بد اخلاقش تو حموم عوض شده 😑 کاش حافظ همه اخلاقا خوبش سرش بمونم اونوقت خیلی خوش به حالم میشه 😌😌

شوهرت درست میگه هدیه اسباب کشی کلی هزینه داره،جابجایی وسایل و ماشین و کارگر نصب وسایل و... من اینج ...

راضی شدن با 350 همونجا بمونیم اونم بدون پارکینگ 😔 تازه خیلی هم آدمای گنده دماغ و اذیت کنی هستن. من به خاطر این چیزا گفتم بگرده شاید جایی پیدا شد ولی شوهرم میگه پیدا نمیشه باید مدارا کنیم. اینم که دختره گفت اختیار خونه با داداشامه تابلو بود فیلمشونه. برادره گفته به شوهرم به من ربطی نداره خواهرام تصمیم میگیرن به من میگن زنگ بزن اینطوری بگو. 450 هم اول گفتن که با 350 راضی بشیم

بچه ها من رفتم بازار اینجا بسته صدتایی توپ چند رنگ رو 20 تومن میگفت. استخر 85 در 85 هم گفت 30 تومن . روروئک ساده ی پلاستیکی ولی قشنگ و محکم داشت 30. تاب شورتی هم داشت خوب بود محکم و قشنگ بود ولی فقط یه شورت عمیق بزرگ بود بچه میفته توش کامل حفاظی چیزی نداشت اونم 30. شوهرم میگه اینا به این قیمت تو کرج اصلا نیست بعداز ظهر برم قشنگ دوباره ببینمشون از جنسشون مطمئن بشم اگه خدا بحواد همه رو بخرم 😃😃

سلام دوستای گلم . دندون گلهای قشنگتون مبارک . هدیه جان قیمتها واقعاااا بالا رفته اگر میتونی جابجا نشو 

آرزو کن،گوش های خدا پر است از آرزو،و دست هایش پر از معجزه،شاید بزرگترین آرزوی تو،کوچکترین معجزه ی خدا باشد، خدایا معجزه ات را میخواهم ... 

2738
شنیدم چندنفری تو این تایپیک بچه هاشون شیرخشکی شدن... چرا شیر خودتونو نتونستین بدین؟ آخ چه بد اخلاقش ...

حلما اون زمانی که شیر و غذاش کم شد دیگه سینمو نگرفت منم یکی دو هفته صبر کردم دیدم اصلا نمیخوره بیخیال شدم

غذا که کلا نمیخورد شیر هم روزی سه بار به زور تو حلقش میریختم قورت بده😥😥چه روزایی بود😩

بابت خونه هم اشکالی نداره یک سال دیگه تحمل کن عزیزم فعلا جابجا نشین به نفعتونه

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
شنیدم چندنفری تو این تایپیک بچه هاشون شیرخشکی شدن... چرا شیر خودتونو نتونستین بدین؟ آخ چه بد اخلاقش ...

شیرم کم بود.سیر نمیشد هیچ جوره هم شیرم زیاد نشد

۴ ماهگی ول کرد

ولی من دوباره بچه دار شم جز اغوز به هیچ عنوان به بچه شیر نمیدم

از شیرخشکی شدن یاسین راضیم

و راستش بابت اون ۴ ماه که هم به خودم عذاب دادم هم به بچه خیلی پشیمونم

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
شیرم کم بود.سیر نمیشد هیچ جوره هم شیرم زیاد نشد ۴ ماهگی ول کرد ولی من دوباره بچه دار شم جز اغوز به ...

مینا یعنی شیرتم برا بعدی خوب باشه بازم نمیدی؟ آخه تغذیه هیچی به نظرم بچه با شیرمادر از نظر روحی روانی هم خیلی ارضا میشه. الان شبا تا صبح حافظ کنارمه هروقت تو تخت بچرخه دهنشو باز کنه سینه مو میذارم دهنش همونطور تو خواب تو بغلم که میخوره حتی اگه فقط مک بزنه به نای پستونک احساس میکنم خیلی آرامش داره و خوشحاله  

مینا یعنی شیرتم برا بعدی خوب باشه بازم نمیدی؟ آخه تغذیه هیچی به نظرم بچه با شیرمادر از نظر روحی روان ...

نه نمیدم هدیه

شیر مادرای الان هیچ خاصیتی از نظر غذایی یا ویتامینی نداره

حداقل میدونم که شیر من ویتامین خاصی نداره چون تغذیم افتضاحه

جز اینکه هم مادر هم بچه رو ضعیف کنه

فقط از نظر ایمنی تاثیر داره که اونم من به شخصه زیاد مطمئن نیستم چون همسرمو میبینم

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2706