2733
2734
عزیزم باز من شکمم تیزه میگم کاش پهلو میداشتم اگه یه ذره پهلو میداشتم شب تا صبح از درد کمر ناله نمیکردم اشک نمیریختم سر سفره نهار و شام هم که اصلا نمیتونم بشینم حتی رو صندلی میز نهارخوری هم نمیتونم بشینم بس که کمرم واسه تحمل بار شکمم تو فشاره
پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
مامان ثناخانومی. از جاریم فقط و فقط شکم بود.اونم تیز. اما برگشت فوری غذاشم دوبرابر من هست. اما من هی دارم پهن میشم. خیلی ناراحتم
میشه واسه سلامتی جنینم صلوات بفرستین.خدا خیرتون بده.🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍوآلِ مُحَمَّدٍوعَجِّل فَرَجَهُم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مینا من خییییلی پهلو دارم عزیزم. اما از اول بارداریم درد کمر و پا داشتم تا الان.
میشه واسه سلامتی جنینم صلوات بفرستین.خدا خیرتون بده.🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍوآلِ مُحَمَّدٍوعَجِّل فَرَجَهُم🌹
2740
من کلسیم و اهن و مولتی ویتامین می خورم عزیزم تازه اضافه وزن داشتم قبل از بارداری واسه همون مولتی رو یکی در میون می خورم
خدایا دومی هم جیگری باشه مثل اولی عشق مامان...
2706