2733
2764
عنوان

سریتا مژه های منو بلند نکرد چرا!😔

194 بازدید | 28 پست

من مژه های پری دارم ولی کوتاهه

الان ۳ هفته میزنم تاثیری نداشته رو قد مژم فقط حس میکنم مژه هام پرتر شده چرا انقدر تبلیغ دروغ میکنن  تو سایتها کامنتهارو خوندم خریدم همه نوشته بودن بلند شده مژه هاشون🤔

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند خریدی 

۴۳۰ فکر کنم

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....

والا ماله منم هیچ تغییری نکرده😐🤝

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃
دوست من ۴ ۵ماه زد واقعا مژه هاش بلند و پر شد

کوتاه بود ژنتیکی مژه های خودش؟؟؟

والا ماله منم هیچ تغییری نکرده😐🤝

چند وقته میزنی شما؟

خیلی تبلیغش میکنن 

من حالا ۲ ماه میزنم ببینم نتیجشو اگه نتیجه نداد حتما تو سایتها اعلام میکنم اگه ه م نتیحه داد باز اعلام میکنم

چند وقته میزنی شما؟

من 4ماه پیش خریدم گفت هرشب قبل خواب بزن ولی من هی یادم میره هر وقت یادم بیوفته یا چشمم بهش بیوفته میزنم ولی مامانم هرشب میزنه نه من نه اون مژه هامون تغییر نکرده 

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃
نه مژه کاشته بود قبلا دیگه بعدا اصلا مژه نداشت و ریخته بود ولی الان از قبلشم بلند تر شده

اهان 

من ژنتیکی مژه هام کوتاهه😏 مدل چشمام خاصه حیف مژه هام انقدر کوتاهه که انگار اصلا مژه ندارم

2706