2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روسیه موقعیتش خوبه؟

روسیه برای دندون چندتا فامیل و رفقا رفتند

اومدن اینجا مدرکشونو قبول نداشتند که مطب بزنند یا وایسند طرح تو کلینیک امتیاز جمع کنند، مجبور شدند تمام واحدها که پاس کردند رو تو ایران بگذرونند

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
روسیه موقعیتش خوبه؟

یکی آشناهامون روسیه دندون میخوند، بعد چند سال هزینش خیلی زیاد بود دیگه نمیتونست بره، دانشگاه های ایرانم قبولش نکردن بیاد ادامش بخونه، دیگه رفت ارمنستان.

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روسیه برای دندون چندتا فامیل و رفقا رفتند اومدن اینجا مدرکشونو قبول نداشتند که مطب بزنند یا وایسند ...

دو نمونه هست 

اسی اینجا دانشجوعه از روی اون‌درصدای کنکور شو فکر‌میکنم یه امتحان دیگه میدن اگه قبول شدن اونجا هم میرن یه دانشگاه خوب توی همون دانشگاههای که روس‌ها خودشون هستن اوناا خوبن دولتی دیگه 

دومین که خیلی ها از ایران میرن پزشکی بدون کنکور هست که میرن بعدش بازهم به یه مشکلی میخورن اصلا کشور روسیه خودش حاضر نیست اینا یه روز واسش کارکنن

اره کانادا هم سرده و گرون. میگن آلمان دانشگاهش رایگانه ن؟

شاید اگه زبان آلمانی بلد باشن رزومه خیلی قوی هم داشته باشند رایگان بشه اما فکر نمیکنم درکل درباره آلمان چیزی نمی‌دونم