2752
2734
عنوان

↩ اخبـــــار نی نی سایـــت ↪

| مشاهده متن کامل بحث + 58099 بازدید | 913 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قلم بر دست میگیرم و هرچه در ذهن دارم بر کاغذ پیش رویم میگمارم.  

اینو دوستم زنگ انشا همیشه اول انشاهاش مینوشت    

بعدم بیست میگرف همیشه   

منم خداییش انشاهام بیست بود ولی انگار آب دوغ خیارش کم بود  خلاصه خواستم مث دوستم بنویسم نوشتم و رفتم بخونم انشای کتی   

قلم بر دست میگیرم و فرو میکنم در کاغذ تا جوهرش پاچ پاچ شود آه ای خدای من   

تا بنده اولو خوندم دیدم کلاس چسبیده به سقف و یکی از بچه ها به پنکه سقفی  

بعد معلم داشت زیر میز رو خشک میکرد نمیدونم چرا خیس شده بود  

بگذریم     

دست بر موس و کیبرد میگیرم و اخبار را مینویسم  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

اصولا مادر شدن چیز خوبیست  من اینقد که تو این سایت میچرخم میترسم با سیل بی بی چکای مثبت حامله شم آخر استغفر ...  

تبریک به   

m  h  جان 

شیدا 72 جان

و مامان پرهام کوچولو  

دست به کار بشید عزیزان تا فرصت هست و اخباری   درسته سال اقتصاد مقاومتیه ولی شما مقاومت نکنید و بچه دار بشید تا زندگیتون شیرین وگوارا بشه  

از اونجایی که هر سلامی یه بای بایی داره    یارانی غریبانه رفتن از این خانه  

دانژه عزیزم

سما خانوم

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2731

دقت کردین این شهر نشینی چقد به ما مرض میریزه؟  

_نه کی گفته؟  

من میگم   

_خب بگو  

ببین من اگر تو روستا زندگی میکردم هروز صب به جای اینکه  از خواب بلند شم برم مودمو روشن کنم   میرفتم گاوای بابامو میدوشیدم   ولی الان چی؟  فقط میشینم رو  مبل موس بدست   

_  

کوف   دهنتو ببند یه وخ پشره میره توش  

از این دوستمون یاد بگیر که خودشو بسته به تخت کمپ ترک اعتیاد    

آووووورین تو میتونی داداچ

جونم براتون بگه من یه بار رفتم استخر    عمق دو متری  دیگه بقیشو یادم نیس  فقط بعدش واسم تعریف کردن که ما داشتیم شنا میکردیم یهو دیدیم یه  دسته موی پریشون رو آب داره میرقصه  کشیدیم کشیدیم دیدم یه آدم از توش در اومد    

زیرابی ممنوع

« النکاح سنتی .........

الان شما با خوندن این به عقد من در میاین  

نخون خواهره من نخون  

من توان ندارم یه نی نی سایتو به نکاح خودم در بیارم که  

کی خرج پوشک بچه هامو میده؟  

خلاصه که مرسی کیفیت    

فوش نده خواهرم  

یادم میاد بچه کوشولو موشولو   که بودم مامانم یه متکا میزاشت رو پاش منو میخوابوند و تکون میداد واسم لالایی   میخوند. میگف دختر دارم شاه نداره  از خوشگلی تا نداره  به کس کسونش نمیدم  به همه کسونش نمیدم  ...  الانم خوشگلم ولی دیگه واسم نمیخونه از شعرای قشنگش  

میخوای بگی عکس بزار اگه راس میگی؟  

آره اصن دولوغ میگم  عکس بازی ممنوع  

دقت نمویید

هعی یادش بخیر  اون وقتا که اولین بار با حاجی زیره درخت آلبالو   آشنا شدم دسمال من یهووو گم شد خبر داری؟؟؟  

_نوچ  

میدونستم  

درخواست  کی خوشگل تره؟؟؟؟؟

روزنامه روزنامه   مسابقه مسابقه     کاربران یک سایت برای یک مسابقه خودکشی میکنن   روزنامه روزنامه  بلی مسابقه ساندویچ های اوچ مزه    خدارو شکر کسی با   تزیین نکرد ساندویچشو وگرنه چه خون ها که جاری نمیشد    

https://www.ninisite.com/photos

یه تجربه شیرین برای مادرانی که شاید مشکلشون مث مشکل دوست عزیزم بوده     

امیدوارم به مراد دلتون برسید

چون رايت عشق آن جهانگير
شد چون مه ليلي آسمان گير..................  من وقتی اول دبیرستان این شعرو میخوندم به حال لیلی غبطه میخوردم   چون واقعا عشقشون شهره شهره  

شاید هنوزم این عشقا وجودداشته باشن اما شهره شهر نباشن عشقایی که پاک و گمنامن    

این داستان واقعی رو بخونید و الگوی زندگی های زیباتون کنید

و کلام زیبای مجنون  

از عشق به غايتي رسانم  
کو ماند اگر چه من نمانم
از چشمه عشق ده مرا نور
واين سرمه مکن ز چشم من دور
گرچه ز شراب عشق مستم
عاشق تر ازين کنم که هستم  
گويند که خو ز عشق واکن
ليلي طلبي ز دل رها کن
يارب تو مرا به روي ليلي
هر لحظه بده زياده ميلي
از عمر من آنچه هست بر جاي
بستان و به عمر ليلي افزاي  

و در پایان اخبار تشکر ویژه میکنم از درررررررررررریا  چون بیشتر اخبار رو ایشون جمع آوری کردند  

سایلنت رایتر عزیزم  

آرسو گلی گوله نمکی  

و همه کسانی که مارا در ساخت این فیلم یاری نموند   

پاییز 96    

خبرگزاری خبر گزاران خبر گذار

کتی نژاد رررررررررررررررررررررروم  

خدارو شکر آقای دوربینی تو روم نیس والا ما خبرنگارا آسایش نداریم  

چاکر خاتونم  

اینجا پست نزاریدا برید یه جا دیگه ازم تعریف کنید مرسی اه    

از خود راضی کی بودم من😜  بزنید روی لینک

اینجا تعریفات و پیشنهادات خود را بگذارید

یه سلام آلبالویی به تو که خیلی هلویی 🍑

یه سلام توت فرنگی به تو که خیلی قشنگی🍓

یه سلام پرتغالی به تو که خیلی باحالی🍊

ببخشید دیگه این تَهِ شعر و سلامی بود که ازم برمیومد😓✌

نمیدونم حالا چه اصراری داشتم با شعر سلام بدم یکی نیست بگه آخه مجبوری!!

خوب حالا به زبون خودمونی میگم سِلام! خوبید؟ خوشید؟سِلامتید؟🤗😶

اینجا تاپیک خبر های نی نی سایته 📰🗞

و خبر این هفته به قلم نچندان ماهرانه ی من نوشته میشه😊

من اول خودمو معرفی میکنم من بانو سوگلی(نه سوگولی😭)السلطنه اول دربار هستم ملقب به هارلی کویین ✋👑

خب دیگه حالا بریم اصل مطلبو دریابیم!!!!🤔🤗

اول از خبرای خوب شروع میکنیم😻💪💪

از اون سری کاربرایی که بهشتو کشیدن زیر پاشون و مادر شدن شروع میکنیم 💞❣

❤باردار بودنLeyla74 ❤

❤زایمان اورانوس خانوم❤

❤زایمان آرشیدا خانوم❤

❤باردار بودنmaman_nini_jon❤

تبریک قلبی ما رو پذیرا باشید ورودتون به دنیای سخت و قشنگ مادر شدن تبریک میگیم💖💗

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

🔴حالا میرسیم به عمق فاجعه 😆☠❗

عمق فاجعه چیه !؟دقیقا کجاست !؟

همتون با دیوار اشنایی دارید !!همونجایی که آگهی خرید و فروش اجناس رو میزاری یا هر چیزیو تا به فروش برسه یا کارتو راه بندازه ☡

حالا بگذریم از اون یه سری که زنگ میزنن درد و دل میکنن📞☏📱

دیوار همون جاییه که بعضیا جورابای سولاخشونو میزارن برای فروش و شماره هم میذارن حالا از بوی عطرش اصلا حرفی نمیزنم    یکی نیست رسیدگی کنه!!❔❕

تازه زیرشم مینویسه زیر قیمت گذاشتم ولی تخفیفم داده  

یا یکیم دیدم پرایدشو گذاشته برای فروش تو قسمت توضیحات نوشته کاپوت رنگ داره چون اسید ریختن روش!!!!!!

این سپرشم که یکم رفته تو و خراب شده واسه اینه که شب بود زدم به سگ    ☠☛

والا آدم از ماشینه میترسه بلا ملایی سرش بیاد😅

حالااا همه اینا به کنار زنگ میزنی قیمت بپرسی میگه دو روز پیش فروختمش

بابا لاکردار تو تازه امروز اگهی رو زدی چطوری دو روز پیش فروختی😐

حالا جالبتر اینکه یکی از کاربرای قشنگمون آگهی میزنه تو دیوار که میخوام مدل بشم برای رنگ مو بعد طرف آقاهه بهش زنگ میزنه میگه من دکترای بدن سازی دارم 💪👹

بیا پولم بهت میدم تا ....اجازه بدین بقیشو داخل تاپیک دوستمون ببینید که چی شنیده بیا اینممدرک _چه غلطی کردم تو دیوار آگهی گذاشتم 

🔫   

آفرین چقد به فکر تناسب و سلامتی دیگران بوده😅☠☡

🔴خدایابه بندگان معتادت رحم کن😭

به نظر شما کدکم نوع اعتیاد مضر تره؟

اعتیاد به گل و مواد💫🌱🍆⚘🌼؟

یا اعتیاد به اینترنت !➡➡➡��

مگه اعتیاد به اینترنت عوارضم داشت و ما نمیدونستیم ؟☹

اگه کسی از من بپرسی چرا انقد الافی مگه بیکاری؟میگم نه من زندگی بیرون نتم دارم فقط پسوردشو یادم رفته😧😧

اگه فک میکنین رعشه بندری اینترنتی💃💃💃 که حاصل از نرسیدن مواد اینترنتیه وجود خارجی نداره سخت دارید اشتباه میکنید!!!!😆

تازه برنامه ریختیم کمپ ترک اعتیاد اینترنتی بزنیم حالا علایم این بیماری رو میتونین از دوستان گرام مبتلابشنویم 🤗😘

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2706