2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی🥺عزیزم شماره اورژانس پت رو از گوگل بردار و بهشون زنگ بزن از اونا کمک بخوا

اگه بگم اندازه خاک بارون خورده ، اندازه نوشابه بعد یه غذای چرب ،اندازه بوی بدن نوزاد،اندازه توت فرنگی ،اندازه تک تک تار مژه های خوشگلت ،اندازه تموم عروسک های دنیا،اندازه لازانیا،اندازه زنگ آخر روز های چهارشنبه ، اندازه تعطیلی ب خاطر برف دوست دارم دروغ گفتم چون من خیلی بیشتر اینا ت رو دوست دارم شاید ب اندازه ایی ک مستربین عروسکش و دوست داشت شاید ب اندازه عشق ی مادر ب فرزندش و شاید حتی بیشتر خودم شایدم اندازه تموم موج های دریا دوست دارم انقد دوست دارم ک نمیدونم خیلی و چجوری بنویسم ک دقیقا بفهمی خیلی یعنی چقد شیک و ایس لاته ک هیچی کنارت حتی چایی نبات تو استکان کمر باریک هم میچسبه،پیتزا و همبر ک هیچ کنارت حتی فلافل کثیف کنار خیابون هم میچسبه،ویلای کردان و دماوند ک هیچی کنارت حتی زندگی ت شلوغی و دود و دم تهران هم میچسبه خلاصه بگم مهم نیست کجا باشم ت چ شرایطی باشم حالم چطور باشه ت ک باشی از همه آدمای دنیا بی نیازم،خدایا شکرت وسط دردام درمون فرستادی درمون ک هیچی معجزه(: خدایا شکرت ب خاطر وجود سهیل ت زندگیم🩷
2728
2740

معمولا ضعیفاشونو می اندازن بیرون..

اگر هم محیطشون به هم بخوره و استرس بگیرن همین کار رو می کنن...

من یه فنچ داشتم همش بچشو می انداخت بیرون..منم همیشه می گذاشتم سر جلش تا با بچه های دیگش غذاش بده...بعد که بزرگ شد ضعیف بود

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
الهی🥺عزیزم شماره اورژانس پت رو از گوگل بردار و بهشون زنگ بزن از اونا کمک بخوا

یه عروس هلندی هم خواهرشوهرم داشت مادرش اصلا بهش غذا نمیداد خواهرشوهم به زور بهش غذا میداد اخرش مرد طفلک

2706