هرجا میخوام برم باید اسنپ بگیرم اصلا روم‌نمیشه کنار خیابون وایستم تاکسی بگیزم حتی گاهی ترجیح میدم پیاده برم ولی کنار خیابون تاکسی نگیرم ستخترین کاره برام و این هم بگم ماشین دارم ولی بیشتر دست برادر کوچیکمه

یه جا تو سرما اونم سربالایی نیم ساعت پیاده رفتم ولی نتونستم تاکسی بگیرم کنار خیابون🥺قشنگ مردم و زنده شدم الانم سردرد گرفتم 

اخه دلیلش چیه انقدر تو این موردخجالتیم؟!

نمیدونم عجیبه

دوسه بار به خودت فشار بیار بعد عادی میشه

خب این یه کار عادیه گدایی نیست که خجالت بکشی

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خجالت برای چی؟تو پول میدی در ازاش اونم میرسوندت جایی که میخوای😶😯

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

عجب خب مسیر مورد نظر که هرجاست جایی داره ماشینا هستن اونجا میگن فلان جا سوار شو جوابشم یه اره  یا خیر .گاهیم نه وایسا یجا تاکسیا میان میزن یکی توقف میکنه بگو فلان مسیر اگه رفت میری بالا

پس خداروشکر کن اسنپ اومد وگرنه چقدر اذیت میشدی...خب اون مسیری ک میخای بری کنار خیابون ک وایسی تاکسی خودش نگه میداره بدونه مسافری یانه لازم نیست دست تکون بدی

سوخته خرمنکم ده روز بادش، مه منی بنه ش نیسم رتمه د یادش🍂
من اصن ماشین پیدا نمیکنم ک‌بخام بگیرم همه سوارین شخصی ک خوشم نمیاذ 

اصلا نمیشه به سواری شخصی اعتماد کرد

من یه تجربه بد دارم تو خیابون شریعتی یه پراید بود دو تا سرنشین پسر جوون بود میخواستن منو ببرن بخدا هیچ وقت یادم نمیره شایدم اون موضوع باعث ترسم شده و شاید خجالت نیست

اصلا نمیشه به سواری شخصی اعتماد کرد من یه تجربه بد دارم تو خیابون شریعتی یه پراید بود دو تا سرنشین ...

دقیقا من یبار یکی افتاده بود دنبالم یه حرفایی میزد اصلا حالمو بد کرد ازون ب بعد هرکیم منتظر اتوبوس ماشین هست میکم اسنپی چیزی بگیر بروووو فقط الکی وای نسا برات بوق بزنن مریضن 

🌙
2706