2733
2764

هرجا میخوام برم باید اسنپ بگیرم اصلا روم‌نمیشه کنار خیابون وایستم تاکسی بگیزم حتی گاهی ترجیح میدم پیاده برم ولی کنار خیابون تاکسی نگیرم ستخترین کاره برام و این هم بگم ماشین دارم ولی بیشتر دست برادر کوچیکمه

یه جا تو سرما اونم سربالایی نیم ساعت پیاده رفتم ولی نتونستم تاکسی بگیرم کنار خیابون🥺قشنگ مردم و زنده شدم الانم سردرد گرفتم 

اخه دلیلش چیه انقدر تو این موردخجالتیم؟!

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....

نمیدونم عجیبه

دوسه بار به خودت فشار بیار بعد عادی میشه

خب این یه کار عادیه گدایی نیست که خجالت بکشی

شب ها که به جای مادرم بیمارستان پیش خواهرم میموندم خیلی اذیت میشدم چون روزها هم دانشگاه میرفتم و نمیتونستم به صورت جایگزین استراحت کنم قطعا اون روزها زشت ترین ورژن خودم رو داشتم و همزمان باید سعی میکردم که خودم رو شاداب نشون بدم تا  به عنوان یک پیشکوست، دردِ بیماری خواهرم رو کوچیک تر نشون بدم یک روز که تازه از بیمارستان برگشته بودم با موهای وز وزی و چشمای گود افتاده بالای سر کتری وایستاده بودم که چشمم به یک هسته ی خرما کنار شعله ی گاز افتاد که حرارت و شعله به طور مستقیم به اون هسته میخورد دیروز هم اون هسته رو موقع درست کردن چای دیده بودم پریروز که موهام کمتر از اون روز وز وزی بود هم همینطور! همچنین موقع شام درست کردن و ناهار گرم کردن هم دیده بودمش به طرزعجیبی استوار بودو صبور!شاید فکر میکرد بالاخره روزی کسی از بین شعله ها برش میداره و توی خاک نرم میزارتش و جوونه میزنه و بالاخره رشد میکنه ((متاسفانه باید بگم اون هسته خود من بود!منی که سالها در فشار وزجر و درد سکوت کردم چون امید داشتم روزی خدایم مرا از میان شعله ها برمیدارد آبی بر رویم میریزد و جوانه زدنم را تماشا میکند غافل از اینکه خدایم سالهاست مرا در میان شعله های آتش در زیر کتری بزرگی رها کرده است)) درحالی که من گمان میکردم او نگهدار و پناه من است ✒️خاطرات یک مینیاتوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خجالت برای چی؟تو پول میدی در ازاش اونم میرسوندت جایی که میخوای😶😯

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
آخه چرا باید خجالت بکشی؟

نمیدونم خیلی سختمه دولا بشم داد بزنم راننده بشنوه و ایا مسیرش باشه یا نه

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....

عجب خب مسیر مورد نظر که هرجاست جایی داره ماشینا هستن اونجا میگن فلان جا سوار شو جوابشم یه اره  یا خیر .گاهیم نه وایسا یجا تاکسیا میان میزن یکی توقف میکنه بگو فلان مسیر اگه رفت میری بالا

من اصن ماشین پیدا نمیکنم ک‌بخام بگیرم همه سوارین شخصی ک خوشم نمیاذ 

اصلا نمیشه به سواری شخصی اعتماد کرد

من یه تجربه بد دارم تو خیابون شریعتی یه پراید بود دو تا سرنشین پسر جوون بود میخواستن منو ببرن بخدا هیچ وقت یادم نمیره شایدم اون موضوع باعث ترسم شده و شاید خجالت نیست

اصلا نمیشه به سواری شخصی اعتماد کرد من یه تجربه بد دارم تو خیابون شریعتی یه پراید بود دو تا سرنشین ...

دقیقا من یبار یکی افتاده بود دنبالم یه حرفایی میزد اصلا حالمو بد کرد ازون ب بعد هرکیم منتظر اتوبوس ماشین هست میکم اسنپی چیزی بگیر بروووو فقط الکی وای نسا برات بوق بزنن مریضن 

🌙
عجب خب مسیر مورد نظر که هرجاست جایی داره ماشینا هستن اونجا میگن فلان جا سوار شو جوابشم یه اره   ...

منطورم جایی نبود که تاکسیا باشن منظورم کنار خیابون بود 

تو یجا دیدم خود طرف خانم بود  راننده تازه

شیر زنن حتما خوشبحالشون 

2706