2737
2739

دخترم پنج سالس امسال خیلی سرماخورد الانم یه هفته بود سرفه و خلط بینی و خودم پلارژین و کتوتیفن دادم بهتر نشد بردم دکتر اسپری سالباتومال و اسپری بنفش کاتوسین پلاس و دو تا شربت خلط اور و ضد سرفه داده ...وای الان دو شبه انقدررر سرفه میکنه بالا میاره دیگه ساعتای دو به بعد میخوابه که سرفه نمیکنه بچه ها چیکار کنم انگار بدتر شد که دکترش کفت ده روز صبر کن بهتر نشد دوباره بیارش اما کلافه شدم تو این دو سه شب گذشته  دستگاه بخور سرد و پیاز و شربت فسل و...همرو میدم

شیر زردچوبه خیلی خوبه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا بچم ۵سالشه و هر دو هفته مریض بود

الان دوشبه حالش خرابه

سرفه گلودرد تب

دکر بردم کاش امپول میداد

نداد

دلم به فردا خوشه شاید خوب بشه

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء

2728

الهی زودتر خوب بشن و اینکه قبل شروع فصل سرد حتما واکسن انفولانزا بزنید براشون و تجربه دو ساله من میگه محیط خونه گرم گرم نباشه بلکه رو ب سردی باشه ک اگر با لباس تابستونی تو خونه باشی سردت بشه اینجور وقتی میرین ببرین زیاد سرما روشون اثر نمیزاره و اینکه من یک روز در میان حتما شلغم میپزم  و ب دخترم میدم 

واسه ی چی خوبه؟ گرم یا سرد؟

شیر داغ کن داخلش زردچوبه بریز برای همین سرف اینا

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌