2777
2789
با سلام خدمت همه دوستان از خانمهای کرمانشاهی عزیز که تجربه درمان ناباروری در مرکز معتضدی رو داشتن خواهش میکنم تجارب خودشون رو در اختیار بقیه ما هم قرار بدن و از دوستانی که در این مورد نیز سوال دارن خواهش میکنم سوالاتشون رو در این تاپیک مطرح کنن و منتظر جواب باشن. با تشکر از همگی
خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.
من خودم دو سال پیش به این مرکز مراجعه کردم و پرئنده تشکیل دادم اما کار خاصی انجام ندادم تا اینکه به تازگی دوباره مراجعه کردم. گفتن چون پرونده مربوط به دو سال پیش هست باید آزمایش های خودم و شوهرم تکرار بشن که ما هم انجام دادیم.
خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.
سول اولم این هست که آیا نحوه درمان باجبار توسط پزشک انتخاب میشه یا نظر خود بیمار هم مهم هست؟ مثلا من دوست دارم یه بار شانسم رو برای آی یو ای امتحان کنم بعد برم سراغ ای وی اف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سول اولم این هست که آیا نحوه درمان باجبار توسط پزشک انتخاب میشه یا نظر خود بیمار هم مهم هست؟ مثلا من ...

سلام شمیم جون. شما تو همین مرکز ادامه دادی، و چیکار کردی? الان بارداری? منم میخوام برم معتضدی..

سلام شمیم جون. شما تو همین مرکز ادامه دادی، و چیکار کردی? الان بارداری? منم میخوام برم معتضدی..

سلام عزیزم

من اسفند 96 بیمارستان بهمن تهران با دکتر سهیلا عارفی لاپاراسکوپی شدم. اردیبهشت سال 97 باردار شدم. الان به لطف خدا دخترم سه ماهشه.

عزیزم توی این تاپیک پیام های من رو بخون همه چیز رو نوشتم:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1756716/کسی-از-کرمانشاه-ivf-انجام-داده