2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم . دوم ابتداییه .

😍 خداحفظش کنه 

به صُبـح می‌رسـد این روزگـارِ دائـم شَـب... :)❤️✨         هيچ چيز دوبار اتفاق نمی افتد و اتفاق نخواهد افتاد! به همين دليل، ناشی به دنيا آمده‌ايم و خام خواهيم رفت!                                     هیچ روزی تکرار نمی‌شود،.                                                                  دو شب شبیه هم نیست،                                                                  دو بوسه یکی نیستند،.                                                                  نگاه ِقبلی مثل ِنگاه ِبعدی نیست...!                                                    بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که: نه سوادِ حرف زدن داشته باشد، نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن...                                                                       ‌    👤#ژان_دلابرویه
ای جان  خیلییییی عالیه  ماشالله  پسر من پیش دبستانی هست خیلی خرچنگ قورباغه مینویسه ...

ممنونم 🪻

پیش دبستانی که توقعی ازش نیست ، کم کم یاد میگیرن و عالی میشن .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
ان شالله  آخه کلا نوشتن و نقاشی دوست نداره پسر من. عاشق حفظیات و شعر و ریاضیه

ای جان ♥️ خدا حفظش کنه . برعکس پسر من اصلا دوست نداره شعر حفظ کنه 😆

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2706