2733
2764
عنوان

کمر درد هفته نهم 😭

409 بازدید | 32 پست

بارداری دوممه، انقد کمر درد شدید دارم ن میتونم بشینم ن پاشم، فقط میتونم ب پهلو بخوابم ، دارم نگران میشم، دمتر واسم شیاف پروژسترون داده، البته سر دخترمم ختی از هفته پنجم اینجوری بودم،ولی اون موقع آمپول میزدم، کسی هست تجربه داشته باشه، خیلی نگرانم ، نتونستم پاشم لباسای شوهرمو اطو کنم 😭 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

استخوان بالای باسنم هر دو طرف، گودی کمرم، پهلوهام، لگنم،کلا درد میکنن، نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمر درد هست یا درد دنبالچه؟

کلا، استخوان قسمت باسن و خود بلسن، دو طرف، گودی کمر، پهلو هام

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این دردا طبیعی من سر دومی خیلی اذیت شدم واقعا اذیت شدم بچه هامم شیر به شیر مردم زنده شدم البتع خدا نکنه عین من شی من خطر زایمان زودرس گرفتم بسترس شدم کلی مشکلات دیگه

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد سه سالگی پرنسس اولم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
این دردا طبیعی من سر دومی خیلی اذیت شدم واقعا اذیت شدم بچه هامم شیر به شیر مردم زنده شدم البتع خدا ن ...

مخصوصا آخر شب ها ک مبخوام تز کار منزل تموم شم شروع میشه، خدا کنه واسه منم طبیعی باشع، مشکلی نباشه، خودم تحمل میکنم. بچه هیچی نشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این دردا طبیعی من سر دومی خیلی اذیت شدم واقعا اذیت شدم بچه هامم شیر به شیر مردم زنده شدم البتع خدا ن ...

ببخشید یه سوال داشتم من اقدامم البته امیداری ندارم ب هیچ وجه اخر هفته موعدمه از دیروز مثانم درد میکنه انگار با سنگ زدن روش ترشحاتمم قط شد ینی دارم پری میشم دیگه نه ؟

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️ جان مادر زود رفتی 💔
کلا، استخوان قسمت باسن و خود بلسن، دو طرف، گودی کمر، پهلو هام

من دوماه و سه هفته هستم بارداری اولم هست یخوررددهه درد داشتم مثلا رو کمر نمیتونستم بخوابم حدودا ۱۰ روز پیش مهمون داشتم یخورده سراپا بودم وای شبش ک میخواستم بخوابم داشتم دیوونه میشدم از درد انگار دنبالچه استخوان باسنم و مفصل ران دوتا استخون ریشه پا ک پهرو ب کمر وصل میکنه شکسته بودن با استراحت بهتر شدم ولی یکم ک راه میرم دوتا عضله کنار ستون فقراتم بششددتتت ضعف میرن قبلا هم اینطور بودم ولی بعد بارداری خیلی بیشتر شده خودم فکر میکنم عضلات کمرم آسیب دیده الان داره بهشون فشار وارد میشه

ببخشید یه سوال داشتم من اقدامم البته امیداری ندارم ب هیچ وجه اخر هفته موعدمه از دیروز مثانم درد میکن ...

همیشه بهتترین چیزا وقتی رخ میده ک انتظارشو نداری، نمیدونم علایم بارداری ربطی ب مثانه داره یا نه، شاید رحم درد می‌کنه فک کردی مثانه اس، بهترین راه برای فهمیدن بارداری فقط صبر و منتظر موندنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه بهتترین چیزا وقتی رخ میده ک انتظارشو نداری، نمیدونم علایم بارداری ربطی ب مثانه داره یا نه، شای ...

فداتشم مهربون کاش همینجوری بشه کاش مام بچه دار شیم 

خدا نی نیتو برات حفظ کنه و پروسه بارداریتو‌به سلامتی بگذرونی و نی نیتو صحیح سالم بغل بگیری 😍🤤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️ جان مادر زود رفتی 💔
من دوماه و سه هفته هستم بارداری اولم هست یخوررددهه درد داشتم مثلا رو کمر نمیتونستم بخوابم حدودا ۱۰ ر ...

ان شالله ب سلامت زایمان کنی عزیزم، الان مال من یهو انقد شدید شد ک خواستم جیغ بزنم، قسمت بالای باسن راست خیلی نگران شدم، شایدم واسه باز شدن لگنه، ک برا بچه جا باز بشه، دیگ مهمونی اینا باید گردن نگیری بدنت هم ضعیفه مواظب باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فداتشم مهربون کاش همینجوری بشه کاش مام بچه دار شیم  خدا نی نیتو برات حفظ کنه و پروسه بارداریتو ...

فدات شم، باور کن من سر همین حاملگی لکه بینی داشتم دو روز میگفتم پریود شدم، بعدش دیگ هیچی نیومد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید یه سوال داشتم من اقدامم البته امیداری ندارم ب هیچ وجه اخر هفته موعدمه از دیروز مثانم درد میکن ...

نمیشه گفت باید صبر کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد سه سالگی پرنسس اولم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
فدات شم، باور کن من سر همین حاملگی لکه بینی داشتم دو روز میگفتم پریود شدم، بعدش دیگ هیچی نیومد

چقد غیر منتظره و‌شیرین بوده عزیزم  

امیدوارم واسه منم همینجوری غیر منتظره باشه 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مخصوصا آخر شب ها ک مبخوام تز کار منزل تموم شم شروع میشه، خدا کنه واسه منم طبیعی باشع، مشکلی نباشه، خ ...

پروژسترون بزن اگه خیلی زیاده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706