2752
2734

دوستان من دفعه ی چهارم انتقالمه

دیروز امایش دادم بتام ۷۹۵۵ بود

بنظرتون طبیعیه؟

خیلی عددش بالاست بنظرم!!!

اگرچیزی میدونید بگید لطفا

روز چند ازمایش دادی

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندتا جنین انتقال دادی؟نه عزیزم ممکنه دوقلو‌ باشه نگران مباش دو‌روز دیگه آزمایشو تکرار کن ببین چند برابر میشه و با دکترتم در ارتباط باش هر چی میشه بهش زنگ بزن بگو

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عدد خیلی بالاس به احتمال دوقلو باشه

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

ای وی افی ها کسی لاپارا و هیسترو انجام داده

ای جانم انشالله بسلامتی بغلش بگیری 

من دوقلو باردار بودم روز موعدم بتام ۲۶۰۰ بود

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
دقیقا ۱۴ روز بعد انتقال

دوقلو هستش..تک قل اینهمه نمیشه بتا اونم بر روز ۱۴

چندتا جنین انتقال دادی؟نه عزیزم ممکنه دوقلو‌ باشه نگران مباش دو‌روز دیگه آزمایشو تکرار کن ببین چند ب ...

فردا دوباره میرم ازمایش میام تو همین تاپیک میگم چند شد ازمایش دومم

ممنونم

فردا دوباره میرم ازمایش میام تو همین تاپیک میگم چند شد ازمایش دومم ممنونم

انشاالله خیره عزیزم نگران نباش و بسپار به خدا منتظر خبرت هستم💚

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30