2733
2734
عنوان

برای کنکور انسانی چجوری برنامه بریزم

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 34 پست
شما هم رشتتون انسانیه؟  آره سعی میکنم اما همش استرس دارم احساس میکنم وقتم خیلی کمه چون بیشتر ه ...

بله خودم دوازدهم انسانیم 

قلمچی هم خوبه چندروز یکبار ازت آزمون میگیرن و بعد امتحان یه مشاور باهات صحبت میکنه و عیب ها و ... هات رو میگه و بهت میگه بیشتر چه چیزایی رو بخونی

وقت هم از نظر من داری

روی درسای علوم و فنون و عربی ک مفهومیه یکم بیشتر تمرکز کن راحت تو کنکور میشه بالای ۵۰٪ زد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم❤️ واقعا حس بدیه همش استرس فضای مدرسه روش رشتم انسانیه بعضی وقت ها تست میزنم از بعضی در ...

درکت میکنم رشته انسانی سخت شده

با توجه به رشتت سعی کن عروض رو سماعی کار کنی دوازدهم هم عروض داره گلم خیالت راحت باشه تو از پسش برمیای گلم چه منبعی کار میکنی؟

گَر نباشد رنگِ رویا به چه دِل باید سِپرد :)؟! ️
2731
کمک درسی منظورتون شب امتحان و پرسوال و اینا؟ 

شب امتحان خوبه برای دی ماه و اینا ولی برای نهایی زیاد مناسب نیست چون همه چیزا رو توش ننوشته و توی نهایی معلوم نیس از کجای کتاب سوال در بیاد

کتابای جامع با درسنامه بگیر خیلی بهترن 

بله خودم دوازدهم انسانیم  قلمچی هم خوبه چندروز یکبار ازت آزمون میگیرن و بعد امتحان یه مشاور با ...

شما از کلاس چندم شروع کردین؟ وقت برای جمعبندی و اینا هم دارین تا کنکور؟ 

آره باید کم کم برای قلم چی هم ثبت نام کنم

علوم و فنون هم عروض و قافیه رو فعلا یکم توش مهارت دارم و تست هاشو خوب میزنم ولی ارایه هارو خیلی مشکل دارم

درکت میکنم رشته انسانی سخت شده با توجه به رشتت سعی کن عروض رو سماعی کار کنی دوازدهم هم عروض داره گل ...

آره عروض رو از سال پیش سماعی کار کردم

منابع هم درحال حاضر جامع مهر و ماه دارم با یه سری جزوه که معلم ها دادن

شما از کلاس چندم شروع کردین؟ وقت برای جمعبندی و اینا هم دارین تا کنکور؟  آره باید کم کم برای ق ...

من خودم از امسال شروع کردم دوازدهم چون دیر شروع کردم روزی ۸ الی ۹ ساعت میخونم

علوم و فنون و عربی فعلا برا کنکور اوکی شده و الان دارم روی درسای منطق و فلسفه و تاریخ تمرکز میکنم 

روی اکثر درسا تا پایان امسال مسلط میشم و فروردین ماه ک تعطیله روزی ۱۲ ساعت یا بیشتر وقت میذارم برای مرور و جمع بندی

علوم فنون من خودم ویدئوهای مربوط به ارایه ها رو توی گوگل میبینم و حفظیات هاشو کتاب حفریات جیبی لقمه مهر و ماه گرفتم 

ولی در کل روزی ۵ ساعت مفید وقت بذاری خیلیم عالیه

من خودم از امسال شروع کردم دوازدهم چون دیر شروع کردم روزی ۸ الی ۹ ساعت میخونم علوم و فنون و عربی فع ...

موفق باشی عزیزم❤️

واقعا خیلی فشار روی کنکوری ها هست🤦🏼‍♀️

امیدوارم به هدفت برسی و نتیجه تلاش هاتو ببینی

به نظرت ویدیو های عطری خوبه؟ 

تاریخ خیلی حجمش بالاست ولی من چون حفظیاتم خوبه و تاریخ هم ضریب ۵ داره نمیتونم ولش کنم حیفه

واقعا ضریبش 5 شده؟؟؟ من فکر میکردم با جغرافیا باهمدیگه 5 هستن🤦🏼‍♀️من درسای ریاضی و فنون و عربیم خیلی بهتر از تاریخمه خیلی اسامی و... داره و خط زمان ها😑واقعا درس سنگین و سختیه

موفق باشی عزیزم❤️ واقعا خیلی فشار روی کنکوری ها هست🤦🏼‍♀️ امیدوارم به هدفت برسی و نتیجه تلاش هاتو ...

شما هم موفق باشی 🌹 

استاد عطری آره خوبه تو آلا تی‌وی هم بعضی معلمان واقعا خوب درس میدن اگه خواستی یه سر بزن من خودم تو آلا تی‌وی دروس ریاضی دوازدهم رو راحت یاد گرفتم

2706