2737
2739
شما هم رسم دارین تا 10 روز از خونه بیرون نرین ؟ کلا رسم و رسومات شما چطوریاس
برای دومین بار مامان شدم:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما تا هفت فرسخیمون کسی بچه دار نشده اونایی هم که شدن تو شهرمون نبودن وقتی بعد از چند ماه اومدن شهرمون رفتیم دیدن بچه شون
خدایا میشه بهم تا وقتی نی نی به دنیا میاد فرصت بدی
2728
ده روز بعد میان بعضیا هم دیرتر واسه من یه سریا یعد چهل روز اومدن رسم خاصی نداریم . نمیشه که ده روز بیرون نری حالا بچه رو هم بدی یکی دیگه ببره غربالگری و بهداشت خودت سر هفت روزه باید بری دکتر
کلوچه ی فندقی شیرین شده با عسل =خوشمزه ترین دخمل دنیا
ما تا ۴۰ روز جایی نمیریم,بعد از اینکه ۴۰روز شد یه مراسم میگیریم که بچه رو میبینن,اما اقوام درجه ۱بعد از اومدن از بیمارستان میان خونه ولی کادو نمیدن کادو میمونه برای مراسم بعد چهله,
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
من زایمان اولم تو یه شهر دور از خانواده و فامیل بود. اما این یکی همه نزدیکیم.واسه همین میخوام بدونم..ما هم رسم نداریم زودی از خونه بپریم بیرون .تا 10 روز حداقل.
برای دومین بار مامان شدم:)
2738
همون اولا تا چله میان. تا ده روز واقعا بیرون رفتن سخته برات بخیه و ضعف و خستگی. من اما بعدش رفتم ماشین گردی و مهمونی
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده