2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ی بار نرفتم اینم چون شوهرم 5دقیقه دیر آماده شدم کلی پشت سرم حرف زدن،شوهرم پشتم نیس اگ نرمم کولی بازی ...

بیخود کرده .زمونی ک مسخره کردن چیزی بشون گفت ؟

نمیدونی چقد راختم من رفت امد ندارم با خواهرشوهرام 

من با اینکه لب به کدو بادمجون نمیزنم خورشتشو میگن عالی درست میکنی

گوشت رو جدا بپز با پیاز داغ اینا

بادمجون خورد کن بذار نیم ساعت تو اب نمک و بعد بشور و سرخ کن

تو یه تابه بادمجون و گوجه بچین  رب و ادویه بزن یکم ابجوش با یه ملاقه از اب گوشت رو بریز زیرش کم جا بیفته 

بعد ده دقیقه اخر گوشت و قاطیش کن و ابغوره یا ابلیمو بزن و تمام

باز قیمه بادمجون درست کنی راحتتره همین روش فقط گوشت و با لپه بپز

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین من دستپختم خوب هست ولی برای ۴نهایت۶نفر وهیچ وقت نمیتونم برای نفرات بیشتر آشپزی کنم چون کسی نبوده یادم بده ومیترسم یا مهمونی نمیدم یاهم از بیرون سفارش میدم واینکه مهمونی دعوتم کنن میگم شرمنده من مزاحم نمیشم فقط برای شب نشینی میام اصل دیدار تون هست وسلام الان ۱۶سال با همین فرمون رفتم جلو مشکلی پیش نیومده

نه بابا,    همه عمرشن اونا

اووو بلد نیستی گوششو بگیری 😂❤️ من پرتش کردم بیرون .کل خونواداشم علیه اون جنگ کردن بخاطر خواهرش منم اصن کوتاه نیومدم . بلاخره زندگی من و شوهرمه اصن اجازه نمیدم هییییچکی دخالت کنه . رفت و امد زیاد هم دخالت حساب میشه چون دیگه از همه چیت اطلاع دارن 

2706